Filmové novinky v CINEMAX – 4. apríl 2019

Máme tu bláznivý apríl s dvomi bláznivými novinkami. Jednou z nich je dlho očakávaný film Shazam!

Shazam!

Tínedžer Billy Batson sa vďaka starému kúzelníkovi dokáže po vyslovení kúzelného slova (Shazam!) zmeniť na superhrdinu. Áno, na superhrdinu so všetkým, čo k tomu patrí – je dospelý, má svaly, vlastný superhrdinský oblek a hlavne úžasné superschopnosti! Jeho duša je však naďalej tínedžerská, preto si svoje schopnosti naplno užíva. Cestu mu však skríži zlovestný Dr. Sivana, pre ktorého je Billy iba prekážkou, ktorú chce odstrániť…

Teroristka

Hlavná hrdinka tejto čiernej komédie je učiteľka na penzii, ktorej sa nepáči, ako to u nich chodí. Muž, ktorého vidí ako miestne zlo, má tak v spoločnosti pevné miesto, že ani starostka s ním nemôže (alebo nechce?) nič urobiť. Bývala učiteľka Marie sa preto rozhodne vyriešiť situáciu vraždou mafiána. Znie to síce jednoducho, ale  ako Marie postupne zisťuje, vražda je komplikovaná vec. Oporu preto hľadá v obchode so zbraňami a u svojho bývalého žiaka, ktorý čo-to o kriminalite vie.

Všetky filmy majú premiéru 4. apríla 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.