Filmové novinky v CINEMAX – 4. január 2018

Prvý januárový týždeň odštartuje v kine päť filmových noviniek.

Coco

Malý Miguel miluje hudbu, no v jeho rodine panuje zákaz hudby. Miguel túži byť slávny muzikant, presne taký dobrý ako jeho vzor – zosnulý gitarista Ernesto de la Cruz. Súhrou zvláštnych okolností sa Miguel ocitá na zvláštnom mieste, kde ešte živá bytosť nevkročila – v ríši mŕtvych. Ťažko povedať, kto je zaskočený viac – či Miguel alebo obyvatelia podsvetia. S pomocou nového kamaráta Hectora sa Miguel vydáva na veľké dobrodružstvo, počas ktorého odhalí veľké rodinné tajomstvo

Molly a jej hra (Molly’s Game)

Molly Bloom bola kedysi známa lyžiarka. Na jej meno však v médiách začala padať špina. Molly totiž okrem lyžovania zarábala aj cez nelegálne prevádzkované kasína, kde chodili míňať peniaze známe osobnosti, neskôr aj ruskí mafiáni. Samozrejme, že Molly sa dostala do hľadáčika FBI a odtiaľ to bol len krôčik k zatknutiu. Molly si preto najíma právnika, ktorému bez prikrášľovania hovorí celú pravdu. Chce očistiť svoje meno a ukázať, že pod povrchom sa skrýva nevypovedaný príbeh.

Insidious: Posledný kľúč (Insidious: The Last Key)

V poradí štvrtý diel zo ságy Insidious nás privádza na začiatok. Svojej desivej minulosti bude čeliť démonologička Elise. Jej nový klient ju totiž privedie do domu hrôzy v Novom Mexiku, ktorý Elise dôverne pozná

Koleso zázrakov (Wonder Wheel)

Sú 50.roky minulého storočia. Koleso zázrakov rozpráva príbeh štyroch hrdinov. Na prvý pohľad sa môže zdať, že je ich život zábavný, keďže pracujú v zábavnom parku, no je to len klam. Plavčík Mickey veľmi rád sníva, chce sa stať dramatikom. Ginna má psychické problémy, ťažko znáša to, že spolu s manželom žijú na hranici chudoby. Občas ich navštevuje aj Jimova dcéra, ktorá je viac-menej na úteku – pred gangstrami. Ideálny vzťah nemá ani s otcom.

Režisérom a scenáristom drámy je Woody Allen.

Svadba (Noces)

V napínavej dráme čelí mladá Zahira konfliktu dvoch svetov. Na jednej strane je klasický, rodinný živto, ktorý sa jej snažia nanútiť jej rodinní príslušníci, na druhej strane stojí „západný“ štýl života – možnosť voľby a sloboda. Pri riešení dilemy sa spolieha na rady staršieho brata Amira.

Všetky filmy majú premiéru 2. januára 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V piatok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.