Filmové novinky v CINEMAX – 4. júl 2019

Júl začína veľmi dobre pre fanúšikov Marvelu – do kín mieri pokračovanie Spidermana. Tešiť sa však môžete aj na iné premiérové filmy.

Spiderman: Ďaleko od domova (Spiderman: Far from home)

Vo filme Spiderman: Ďaleko od domova sa vrátime do života Petra Parkera po udalostiach filmu Avengers: Endgame. Vo svete, ktorý sa už navždy zmenil sa ukrývajú nové hrozby, no Peter si chce aspoň chvíľu len tak oddýchnuť s kamošmi ako obyčajný tínedžer. Proti tomu je NIck Fury, ktorý sa snaží Spidermana presvedčiť, aby bojoval po boku ďalšieho superhrdinu.

Mŕtvi neumierajú (The Dead dont die)

Hororová komédia nás zavedie do mestečka Centerville. Starý šerif odpočítava posledné dni do dôchodku a dúfa, že sa už nič nestane, kým jeho mladý kolega túži po dobrodružstve. Dobrodružstvo na seba nenechá dlho čakať. Záhadná vražda v bistre, záhadné miznutie dobytka a záhadná pani v pohrebnom ústave sú len začiatkom dlhého zoznamu záhadnosti.

Trafikant (Der Trafikant)

Mladý trafikant sa v práci zoznámi s profesorom Sigmundom Freudom. Profesor prezentuje mladíkovi rôzne životné rady, rozpráva mu o živote, psychológii a všetkom možnom, čo mu môže uľahčiť prežiť v temných časoch druhej svetovej vojny. Tento dramatický film vznikol na motívy knižnej predlohy.

Pavarotti

Operný spevák Luciano Pavarotti je hudobná legenda. Jeho meno bude už zrejme navždy spojené s operou. Aký je jeho životný príbeh? Ako sa dostal na operné pódiá? Dokument obsahuje nielen verejné zábery, ale aj súkromné zábery získané od rodiny, priateľov, spolupracovníkov, preto je film omnoho osobnejší a otvorenejší.

Všetky filmy majú premiéru 4. júla 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V piatok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.