Filmové novinky v CINEMAX – 4.október 2018

Prvý októbrový týždeň v kinách privíta 4 filmové novinky.

Venom

Z Marvelových komiksov sa na plátna kín dostáva antihrdina Venom. Novinár Eddie Brock (Tom Hardy) sa stáva hostiteľom nebezpečného mimozemského organizmu. V jeho zajatí sa Eddie stáva nebezpečný nielen pre seba, ale aj pre celé ľudstvo

Studená vojna (Zimna wojna)

Na pozadí Studenej vojny sa odohráva ľúbostný príbeh. Speváčka Zula a skladateľ Wiktor cítia k sebe hlbokú náklonnosť. Hoci aj kvôli vojnovým udalostiam nemôžu byť spolu, ich cesty sa neustále pretínajú.

Zrodila sa hviezda (A Star is born)

Lady Gaga a Bradley Cooper sa predstavia v romantickej dráme. Ally (Lady Gaga) je začínajúca speváčka, ktorá svoj sen o veľkej kariére pomaly vzdáva. Jackson Maine (Bradley Cooper) sa do Ally zamiluje a práve on je motorom jej hviezdnej kariéry. Ally v úspechoch prebieha Jacksona, ktorý sa s nečakanou situáciou musí vysporiadať …

3 dni v Quiberone (3 Tage in Quiberone)

Čierno-biely dramatický film odhaľuje 13.komnatu populárnej herečky Romy Schneider. Herečka počas pobytu v rehabilitačnom centre Quiberone poskytla posledné interview pre nemecký . Jej otvorenosť a spontánnosť odhalila dovtedy nepoznané zákutia jej života. Paralelne s opisom jej životných chvíľ môžete cítiť nenásytnosť žurnalistov, ktorí túžia po senzáciách.

 

Všetky filmy majú premiéru 27. septembra 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

9 nových (20 starých) komiksových seriálov sezóny 2018/2019

Túto seriálovu sezónu bude mať na našich obrazovkách premiéru 9 nových komiksových seriálov. S ďalšími …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.