Filmové novinky v CINEMAX – 48. týždeň

Aj tento týždeň sa do kín CINEMAX dostanú filmové novinky. A ak sa chcete naladiť na sviatočnú atmosféru, tak je pre Vás jedna filmová novinka ako stvorená

Underworld: Krvavé vojny (Underworld: Blood Wars)

Selene (Kate Beckinsale) sa vracia, aby spolu s Davidom a jeho otcom Thomasom zastavila odveký boj medzi lykanmi a upírmi.

24 týždňov (24 Wochen)

Nemecká emotívna dráma rozpráva príbeh mladej ženy Astrid. Komička Astrid so svojim priateľom čaká dieťa. Vedia, že dieťa má vrodené zdravotné problémy (Downov syndróm, srdcové ochorenie) a stoja tak pred veľkou morálnou dilemou.

Tri generácie (About Ray)

Niekedy je ťažké nájsť samého seba. A ešte ťažšie je udržať si tento obraz. Niečo vie o tom aj Ray, tínedžerka, ktorá plánuje zmenu pohlavia. Na takúto operáciu potrebuje súhlas svojich rodičov. Matka Maggie je slobodnou matkou, ktorá zatiaľ nemá usporiadaný život a musí biologického otca Ray pohľadať. Treťou generáciou je stará mama Dolly, ktorá nevie, či má byť viac zúfalá z nerozhodnosti dcéry alebo rozhodnutia vnučky. Všetky tri sú konfrontované s identitami a len od nich samých záleží, ako sa so zmenami vyrovnajú a či budú fungovať aj naďalej ako rodina.

Santa je stále úchyl (Bad Santa 2)

Pokračovanie úspešnej vianočnej komédie prichádza po 11 rokoch. Willie je (stále) zlodej, sukničkár a alkoholik. Napriek týmto všetkým negatívam je na ňom niečo neodolateľné. Je na dne a preto sa musí vrátiť k svojmu starému triku – oblečie si kostým Santa Clausa a spolu s bývalým parťákom sa chystajú vykradnúť skorumpovanú charitu.

James White

Mladý James je povaľač. Celé dni žije nezodpovedne a nemyslí na budúcnosť. Jeho matka Gail je zúfalá z jeho životného štýlu a bojuje nielen s Jamesom, ale aj s rakovinou. James droguje, žije promiskuitne a fláka sa až kým stav jeho matky nie je natoľko vážny, že sa musí postaviť realite ako muž.

Vaiana – Legenda o oceáne (Moana)

Nový animák od Walta Disneyho je o nebojácnom dievčati, ktoré sa vydává na nebezpečnú cestu, s cieľom zachrániť svoj kmeň. Na ceste stretáva Vaiana a kedysi mocného poloboha Mauiho ktorý jej pomôže stať sa moreplavkyňou. Spoločne sa plavia oceánom a zažívajú nebezpečné a zároveň úžasné dobrodružstvá.

Všetky filmy majú premiéru 1. decembra 2016. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Nasadenie niektorých filmových noviniek do programu je potrebne si overiť v programe kina vo vašom meste.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

2 komentáre

  1. Avatar

    Tri generácie (About Ray), zaujímalo by ma ako sa ľudia dokážu s takým niečim vysporiadať

    • Kristina

      Zdravím, ak sa chcete zapojiť do súťaže, pridajte svoj komentár na Facebook. Komentáre pod článkom nie sú zaradené do súťaže 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.