Filmové novinky v CINEMAX – 5. apríl 2018

Po veľkej noci sa do kín chystá 6 nových filmov.

Deň čo deň (Every Day)

Šestnásťročná Rhiannon sa každý deň zamilovala do niekoho, kto sa každý deň prebúdza v inom tele, každý deň žije iný život. V predstave, že sú si súdení, sa každý deň hľadajú…
Film vznikol na základe románu Davida Levithana.

Stratili sme Stalina (The Death of Stalin)

5.3.1953 umrel veľký muž. Tým mužom je Jozef Stalin, veľký ruský vodca. Po jeho smrti nastáva neuveriteľný chaos. Môže Rusko a komunizmus prežiť bez tejto osobnosti? Odpoveď sa dozviete v tejto čiernej komédii.
Film je v Rusku zakázaný, pretože uráža sovietsku históriu. V ostatných krajinách sveta získava pozitívne recenzie.

Prísľub úsvitu (La Promesse de l’aube)

Romain Gary prežil zaujímavý život., no jeho neodmysliteľnou súčasťou je jeho matka. Jeho matka zanechala na Romaiovi doživotný vplyv, vďaka tomu, ako ho vychovala. Je ťažké povedať, či jej bezhraničná materinská láska je výhodou alebo bremenom.

Ohrozené druhy (Espéces menacées)

V tejto francúzskej dráme sa prelínajú osudy troch rodín. Ani jedna z rodín nemá ideálnu životnú situáciu, no keď sa začnú na svetlo predierať „démoni“ z ich minulosti a súčasnosti, situácie sa im ešte viac skomplikujú.

The Florida Project

V tejto dráme sa presunieme na slnečnú Floridu, konkrétne do sveta motelov. Šesťročná Monee spolu s kamarátmi plánuje deň čo deň rôzne vylomeniny a jej 22 ročná mama sa ju snaží strážiť a popritom zarobiť peniaze a platiť za nájom prísnemu správcovi Bobbymu.

Apoštol Pavol (Paul, Apostle of Christ)

V dobe, kedy boli kresťania prenasledovaní, bol Pavol uväznený rímskym cisárom Nerom. V jeho nepriaznivých časoch je jeho jediným návštevníkom Lukáš, ktorý počas návštev spisuje učenie budúceho Apoštola národov.

Všetky filmy majú premiéru 5. apríla 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V sobotu náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

2 komentáre

  1. Avatar
    Matúš Baran

    na 😀 Avengers , Deadpoola , Ant-man, X-man alebo 😀 Venoma by nebolo zlé dostať lístoček :)) ( sorrko že len marvel ale 😀 všetko na čo som chcel ist tento rok 😀 som už videl )

  2. Avatar

    Deň čo deň <3 a už aj presne viem s kým by som šla do kina 😉 zaujímavé filmy sa chystajú,tesim sa 😉 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.