Filmové novinky v CINEMAX – 5. december 2019

Prvý decembrový týždeň prináša do kín tri filmové novinky.

Parazit (Gisaengchung)

Chudobná štvorčlenná rodina dostane diabolský nápad ako zbohatnúť. Ich plán pozostáva z nenápadnej infiltrácie do bohatej rodiny. Je to celkom jednoduché – syn bude prestierať, že je vysokoškolák a bude učiť angličtinu jedno bohaté dievča.

Táto čierna komédia získala ocenenie Zlatá Palma.

Šťastný nový rok

Slovenská romantická komédia zobrazuje radosti, ale aj starosti tohto (čoskoro) sviatočného obdobia. Dej začína pred Vianocami – jednou neverou a dej pokračuje až do Nového roku. Nebude núdza o vtipné, ale aj vážne situácie. Film sa nakrúcal v Tatrách.

Drobné bájky (Apró mesék)

Po druhej svetovej vojne panuje v Maďarsku chaos a neistota. Jeden podvodník sa pokúsi z tejto situácie vyťažiť čo najviac. Pri jeho úteku z Pešti ho prichýli záhadná žena , ktorá žije so svojim synom hlboko v lese. Kým sa muž snaží vysporiadať so všetkými svojimi starosťami, nájde emočnú oporu a neskôr aj čosi viac u tejto záhadnej ženy. No zároveň vie, že to nie je správne, pretože kedykoľvek sa môže jej muž vrátiť z vojny domov.

Všetky filmy majú premiéru 5. decembra 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.