Filmové novinky v CINEMAX – 5. január 2017

Vianočné prázdniny pomaly končia, ale ešte stále sa môžete udržať v pohodovom prázdninovom tempe s dobrým filmom v kine. Prvý týždeň v novom roku odštartujeme štyrmi filmovými novinkami.

Veľký čínsky múr (The Great Wall)

Čínsky múr je opradený rôznymi legendami. A jedna z nich sa teraz dostáva na filmové plátna. William Garin (Matt Damon)prišiel do Číny získať tajomstvo strelného prachu. Cestou ho však prepadne tajné zoskupenie, ktoré stráži Čínsky múr. Garin a jeho kamarát Pero Tovar (Pedro Pascal) sú uväznení a majú byť popravení. K poprave však nedôjde, pretože ich väzniteľov prepadnú príšery. Garin a Tovar sa pripájajú na stranu ľudí a bráni múr pred príšerami. Avšak, v niektorých chvíľach sa im zdá, že tá poprava by bola omnoho lepšia…

Pasažieri (Passengers)

Vesmírna loď Avalon putuje vesmírom s cieľom nájsť nový domov pre 5000 ľudí, ktorí sú na palube. Sú v stave hibernácie. Po nečakanej poruche sa dvaja z pasažierov preberú, o 90 rokov skôr ako bolo v pláne, snažia sa zistiť, čo stojí za poruchou lode. A ich zistenie je hrôzostrašné – ich životy, ako aj životy tých čo hibernujú, sú vo veľkom nebezpečenstve.

VIAC:  Čo ak...?

Táto sci-fi romantická dráma má v hlavných úlohách Chrisa Pratta a Jennifer Lawrence.

Temná strana mesiaca (Die dunkle Site des Mondes)

Napínavý triler prináša príbeh podľa rovnomennej knižnej predlohy. Urs je právnik, ktorý má všetko. Jeho svet sa však otrasie v základoch, keď spácha samovraždu jeden z jeho kolegov. Emočná rana, ktorú zažil, spôsobí, že sa rozhodne vyskúšať aj iné stránky života. Zúčastní sa na experimente s halucinogénnymi hubami. Zmena, ktorú experiment Ursovi prináša je však obrovská. Z úspešného právnika sa stáva nekontrolovaný chladný zabijak s primitívnymi inštinktmi.  Pred políciou aj svojim novými nepriateľmi sa uteká ukryť  do lesov.

Ozzy

Animovaná komédia nesie meno po hlavnom hrdinovi príbehu – priateľskom bíglovi Ozzym. Spokojne si žije svoj život v rodine Martinsovcov. Až raz… Jeho rodina sa musí kvôli práci presťahovať do Japonska a Ozzy s nimi nemôže odcestovať. Martinsovci sa rozhodnú, že Ozzymu zaplatia skvelý psí hotel Modrá Zátoka. Po odchode majiteľov Ozzy zisťuje, že je to pretvárka – majiteľ hotela psy potom vozí do skutočnej Modrej Zátoky, čo je psie väzenie. Ozzy vie, čo musí spraviť – ujsť odtiaľ čo najrýchlejšie. A tak spolu so svojimi novými psími kamarátmi vymýšľa Ozzy plán úteku.

VIAC:  Čo ak...?

Všetky filmy majú premiéru 5. januára 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Nasadenie niektorých filmových noviniek do programu je potrebne si overiť v programe kina vo vašom meste.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.