Filmové novinky v CINEMAX – 5. júl 2018

Prvý prázdninový týždeň začína pre nás veľmi priaznivo. Do kín prichádzajú štyri nové filmy, jednou z noviniek je pokračovanie marvelovky Ant-Man.

Ant-Man a Wasp (Ant-Man and the Wasp)

Po udalostiach filmu Captain America: Občianska vojna musí Scott Lang prichystať na ďalšiu misiu. Za pomoci zmenšovacieho obleku a novej pomocníčky Wasp bojujú opäť za záchranu sveta.

Manžel na skúšku (Overboard)

Leonardo Montenegro je bohatý playboy, ktorý si v živote užíva bez ohľadu na následky. Jedného dňa sa osud rozhodne, že mu to vráti. Preto, keď sa Leo zachová nesprávne k upratovacej službe, osud neváha a zariadi Leovi pád z jachty s následnou amnéziou. Polícia pátra po jeho rodine. A vtedy sa na scénu vracia Kate z upratovacej služby, ktorú Leo ponížil. Kate má diabolský plán, ako sa môže Leovi pomstiť – bude predstierať, že je jeho manželka a on je len obyčajný pracujúci muž.

Prvá očista (The First Purge)

Z dielne hororovej série „Očista“ prichádza ďalší film. Pozrieme sa na úplný začiatok tohto „sociologického experimentu“, kedy počas dvanástich hodín prejde akýkoľvek zločin bez trestu. Dej sa odohráva v jednej mestskej štvrti, kde je kriminalita taká veľká, že možno hovoriť o pekle na zemi. Ten, kto prežije noc očisty, bude už navždy iný…

Muž, ktorý zabil Dona Quijota (The Man who killed Don Quijote)

Toby býval idealistickým študentom filmárčiny. Jeho prvotina bolo stvárnenie Dona Quijota vo filme. Po rokoch sa z Tobyho stal arogantný a cynický výrobca reklám, ktorý žije bez zábran. Jedného dňa mu tajomný človek dá kópiu jeho filmu. Toby sa rozhodne vyhľadať dedinku, v ktorej natáčal film. Na mieste zisťuje, že jeho film zanechal na ľuďoch následky. Starý obuvník žije v ilúzii, že je Don Quijote a Toby je jeho „Sancho Panza“. Šialenstvo je všade naokolo. Môže Toby zmeniť niečo v dedine?

Všetky filmy majú premiéru 5. júla 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Komentár

  1. Avatar
    Anna Tatičova

    manžel na skúšku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.