Filmové novinky v CINEMAX – 5. september 2019

Prvý septembrový týždeň nás v kine privítajú 4 filmy.

TO kapitola 2 (IT chapter Two)

Od hrôzostrašných udalostí ubehlo 27 rokov. Z detí sú dospeláci, ktorí sa rozpŕchli do sveta a žijú si vlastné životy. Jediný, kto ostal v meste žiť je Mike. Starú partiu zvolá do mesta, pretože hrozba v podobe klauna je späť – a tentokrát je Pennywise omnoho nebezpečnejší

Humorista (Yumorist)

Životopisná dráma popisuje život humoristu Borisa Arkadija. Jeho nevinné žartíky skrývajú slobodu – slobodu prejavu. Boris pohŕda hlúpymi mocnými a jeho žarty sú často až na hrane. Odvážny humorista žartuje, dokým môže…

Afrika na Pionieri 

Prvý slovenský motorkársky Road Movie o ceste piatich Slovákov naprieč africkým kontinentom. 5 motorkárov sa v priebehu 5 mesiacov prepravovalo na motorkách Pionier po Afrike. A toto jedinečné dobrodružstvo môžeme teraz vidieť aj my.

La Traviata

Tento týždeň si fanúšikovia hudobných zážitkov môžu užiť v kinách CINEMAX jednu z najznámejších opier – La Traviata v réžii Davida McVicara. Opera bude v kinách odvysielaná 04.09.2019.

Všetky filmy majú premiéru 5. septembra 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.