Filmové novinky v CINEMAX – 50.týždeň

Tento týždeň je ten správny! To si povie každý fanúšik legendárnej ságy Star Wars, ktorej nový diel Rogue One prichádza do kín už tento štvrtok.

Až na severný pól (Tou ten haut du monde)

Tento príbeh sa odohráva koncom 19. storočia. Dievča Saša má bohatých aristokratických rodičov a vopred predurčený osud – rodičia jej dohadujú výhodnú svadbu. Jej srdce však bije pre expedície. Jej dedko bol významný polárnik a z poslednej expedície sa nevrátil. Saša sa rozhodne vzoprieť osudu a ísť hľadať svojho dedka – hoci aj na severný pól.

Rogue One: Star Wars (Rogue One: A Star Wars Story)

Rogue One: A Star Wars Story je prvá zo série samostatných filmov Lucasfilmu. Rozpráva príbeh skupiny netradičných hrdinov, ktorí sa spoja, aby splnili zdanlivo nemožnú úlohu – ukradli plány Hviezdy smrti.

VIAC:  Čo ak...?

Masaryk

Ďalšou tohto týždňovou novinkou je československý film Masaryk. I keď je toto meno spájané hlavne s tajomnou smrťou, film zobrazuje iné – avšak nemenej dramatické obdobie z jeho života. Na vrchole svojej politickej kariéry bol známy ako ako brilantný rečník, zábavný spoločník a milovník života. Jeho odvrátenú stránku však už dejepis nespomína. Masaryk žil dlho v tieni svojho otca a tak hľadal únik v alkohole, drogách a sebatrýznení.

Inkarnácia (Incarnate)

V desivom horore sa stretneme s jedenásťročným Cameronom. Jeho správanie začína byť zvláštne – rozpráva cudzími  starodávne znejúcimi jazykmi a zamkýna sa vo svojej izbe. Rodina sa domnieva, že ide o posadnutie. Lenže nejde o obyčajné posadnutie a všetci bežní exorcisti zlyhávajú.

Colateral Beauty

Prehľad tohtotýždňových noviniek zakončíme romantickou drámou. Howard je skvelý, kreatívny a charizmatický muž. Resp. bol. Kedysi miloval život, teraz ho nenávidí. Věci sa majú tak odvtedy, čo ho postihla rodinná tragédia. Našťastie, má dobrých kamarátov, ktorí zostavia drastický plán, ako ho z ťažkej situácie dostať skôr, než stratí úplne všetko. V hlavných úlohách sa predstavia Will Smith a Kate Winslet.

VIAC:  Čo ak...?

Všetky filmy majú premiéru 15. decembra 2016. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, ktorá postava zo Star Wars je vaša najobľúbenejšia a prečo. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Nasadenie niektorých filmových noviniek do programu je potrebne si overiť v programe kina vo vašom meste.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.