Filmové novinky v CINEMAX – 51.týždeň

Ak chcete ešte pred Vianocami stihnúť nejakú filmovú novinku v kinách, máme pre Vás zoznam tých, ktoré majú premiéru tento štvrtok. A pretože idú tie Vianoce – všetky tri filmy sú ľahké a humorné.

Prečo práve on? (Why Him?)

Nedovi sa splní jeho nočná mora v tom najnečakanejšom období roka – na Vianoce. On a jeho rodina idú na Vianoce navštíviť dcéru Stephanie a jej snúbenca Lairda. Avšak, po príchode do don Silicon Valley, kde mladý pár býva ostane Ned ako obarený – Laird je bláznivý, potetovaný, ľahkovážny a výstredný multimilionár. Všetky svoje problémy rieši tak, že si ich nevšíma alebo ich prevalcuje. Tieto Vianoce je jeho jediným problémom, ako získať požehnanie rodičov svojej milej…

Scenárista a režisér John Hamburg stojí za mnohými úspešnými komédiami o konfliktoch medzi otcom a snúbencom (Foter je lotor, Fotri sú lotri, Jeho foter, to je lotor).

Manžel na hodinu

Česká rodinná komédia je pokračovaním úspešnej komédie Hodinový manžel (2014). Štvorica hlavných hrdinov ostáva rovnaká. Milan, Honza, Jakub a Kryštof. Milan sa konečne odhodlá požiadať o ruku doktorku Elišku – avšak, zabudol, že ešte stále je ženatý, čo jeho život trocha komplikuje. Okrem tohto problému je ešte aj druhý – chceli by sa vrátiť k hraniu vodného póla, no pretože sú len traja, nemôžu. Spásonosný nápad dostáva Kryštof, ktorý na to, aby všetkých dostal späť do bazéna, rozhodne prizvať akvabely na trénovanie spoločného vystúpenia.

Spievaj (Sing)

Nová animovaná komédia od tvorcov Mimoňov a Tajného života maznáčikov prináša do kín popové hity. Buster Moon má poslednú šancu zachrániť divadlo po svojom otcovi a preto sa tam rozhodne zorganizovať nevídanú talentovú súťaž. A prečo je taká nevídaná? Busterova sekretárka sa pomýlila  vo výške odmeny a prišlo veľmi veľa účastníkov. Zvierací súťažiaci spievajú viac ako 60 hitov (od Sinatru až po Lady Gaga). Kto vyhrá? A zachráni Buster divadlo?

Všetky filmy majú premiéru 22. decembra 2016. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Nasadenie niektorých filmových noviniek do programu je potrebne si overiť v programe kina vo vašom meste.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.