Filmové novinky v CINEMAX – 6. december 2018

Vo štvrtok prinesie Mikuláš ovocie a sladkosti a kiná CINEMAX premiéry nasledovných filmov.

Do plaviek! (Sink or swim)

Bertrand, ktorý trpí krízou stredného veku hľadá nový vietor do plachiet a preto odpovie na inzerát v novinách. Stane sa tak členom amatérskeho tímu mužského synchronizovaného plávania. V kolektíve nových priateľov nachádza opäť chuť do života.

Doktor Martin: Záhada v Beskydách

Doktor Martin (Miroslav Donutil) je svojrázny človek. V tomto celovečernom filme bude riešiť detektívnu otázku (ktorá sa ťahá hlboko do histórie) a zároveň postrážiť jedno malé dieťa.

Smrteľné stroje

Je to už tisíc rokov, čo väčšina zeme bola zničená. Mestá sú teraz pojazdné a putujú svetom. Väčšie mestá drancujú menšie – pretože každý chce zdroje. Obyvateľ putovného Londýna Tom narazí na Hester, ktorá je na úteku a ak chcú obaja prežiť, musia držať spolu. Hoci to je veľké riziko.

Super taxík (Wheely)

V Gasket City žije malé autíčko, ktoré má jeden veľký sen – chce sa stať kráľom diaľnic. Okrem tohto sna má aj druhý sen – sníva o modelke Belle. Lenže Bella má priateľa a autíčku v ceste stojí aj zlý nakldiak Kaiser, ktorý Bellu unesie. Pripraviť sa, pozor, štart – zachrániť Bellu!

Záhada Silver Lake (Under the Silver Lake)

Tridsiatnik Sam začína pátrať po svojej zvláštnej susede. Počas pátrania sa musí vysporiadať s rôznymi konšpiráciami, tajomstvami a škandálmi…

V hlavnej úlohe sa predstaví Andrew Garfield (Amazing Spiderman).

Všetky filmy majú premiéru 6. decembra 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.