Filmové novinky v CINEMAX – 6. júl 2017

Niektorí z nás sa tešili na júl kvôli prázdninám, iní kvôli novému Spidermanovi. Zoznámte sa s ním (a aj ďalšími novinkami) v tomto krátkom prehľade.

Spiderman: Návrat domov (Spiderman: Homecoming)

Spiderman sa po stretnutí s Avengermi vracia domov a snaží sa žiť so svojimi novými schopnosťami normálny stredoškolský život ako Peter Parker pri svojej tete May. S touto úlohou mu pomáha aj jeho nový mentor Tony Stark/Iron Man. No pred ním čelí hrozba, ktorá môže jeho svet zničiť

V novej adaptácii klasického komiksu sa ako Peter Parker/Spiderman predstaví Tom Holland.

Kráľ Belgičanov (King of Belgians)

Cestovateľská komédia prináša príbeh mladého muža – belgického kráľa. Ten sa počas svojho pobytu v zahraničí dozvedá, že jeho kráľovstvo sa rozpadlo. Rozhodne sa odcestovať späť domov, aby situáciu zachránil, ale kvôli komplikáciám v počasí sa nedá cestovať lietadlom ani telefonovať. A tak sa s pomocou britského filmára a bulharských tanečníc začína kráľova cesta domov.

VIAC:  Čo ak...?

47 metrov (47 metres down)

Lisa má krátko po rozchode. Jej bývalý o nej povedal, že je „nudná“ a preto chce svoj život zmeniť. Spolu so sestrou sa vyberajú na dovolenku. V bare spoznávajú dvoch fešákov a nechávajú sa

nahovoriť na bláznivé dobrodružstvo – ponor do hĺbky v kovovej klietke. Lisa je nadšená a spolu so sestrou sa pridávajú k chalanom. Horúca situácia medzi týmito mladými ľuďmi razom ochladne, keď sa klietka odtrhne od lode, krúžia okolo nich žraloky a pomaly dochádza kyslík…

V utajení (Unlocked)

Na schladenie v tomto horúcom počasí je dobrou voľbou mrazivý triler plný zrady. Agentku CIA Alice Racine po zbabranej akcii preradia do Londýna. Po istom čase ju kontaktujú jej bývalí nadriadení o podozrivých činoch u radikálov. Alice je na stope hlavného podozrivého, ale počas jeho výsluchu zisťuje, že pravdepodobne dostal informácie od niekoho zvnútra. Situácia začína byť nielen nezrozumiteľná, ale nebezpečná – keď tieň podozrenia padá na Alice.

VIAC:  Čo ak...?

Všetky filmy majú premiéru 6. júl 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.