Filmové novinky v CINEMAX – 6. jún 2019

Tento týždeň sa môžeme tešiť na 6 nových filmov.

Môj dedo spadol z Marsu (My grandpa is an Alien)

Malá Una jedného dňa s prekvapením zistí, že jej dedko má veľké tajomstvo – je mimozemšťan. Una sa o tom dozvedela vtedy, keď dedka uniesli mimozemšťania. Na záchrannej misii spojí s robotom. Avša, čas hrá proti nim – majú len 24 hodín! Film vznikol na základe medzinárodnej spolupráce a objavia sa tam napr. aj Petra Polnišová.

Šťastný Lazzaro (Lazzaro felice)

Mladý Lazzaro je dobrosrdečný a úprimný. To si niektorí ľudia mýlia s hlúposťou. Žije v odľahlej časti Talianska, kde ešte panuje pomerne feudálny spôsob života. Ľudia sa tu delia na „roľníkov“ a „pánov“. Lazzaro pracuje pre jednu premúdrelú pani – bez nároku na mzdu, vzdelanie či slušný život. Hoci sa zdá, že je to strašné, vo svojej podstate je Lazzaro šťastný. Keď však jedného dňa natrafí polícia na túto zabudnutú časť Talianska, sú úplne prekvapení z existencie takejto spoločnosti v súčasnej dobe. Silná kolízia dvoch svetov narúša dovtedy pokojný malý svet obyvateľov vidieka.

Ted Bundy – diabol s ľudskou tvárou (Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile)

Dramatické spracovanie životného príbehu jedného z najznámejších zločincov nám ukáže jeho obe tváre. Na jednej strane milujúci manžel a otec, na strane druhej chladnokrvné vraždiace monštrum, ktoré je ťažké zastaviť.

X-Men: Dark Phoenix

X-meni čelia novej hrozbe – tentokrát z vlastných radov. Po nepodarenej vesmírnej misii sa Jean Grey zmení na najnebezpečnejšieho mutanta, akému X-meni čelili. Jej nestabilita, boj s osobnými démonmi a nový spojenec z nej robia toho najnevypočítateľnejšieho nepriateľa.

Psia duša 2 (Dog´s journey)

Baily je oddaný psík, ktorý prináša radosť do života Ethanovej rodiny. Keď je na konci svojej životnej púte, prevtelí sa do nového tela a hľadá si cestu späť domov.

Popoluška (Cinderella)

Baletné predstavenie súboru Parížskej opery si môžete vychutnať nielen v priestoroch divadla, ale aj v kinách CINEMAX. Vysielanie sa uskutoční 5.6.2019.

Všetky filmy majú premiéru 6. júna 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.