Filmové novinky v CINEMAX – 7. február 2019

Tento týždeň privítame v kinách 5 nových filmov.

Lego príbeh 2 (The Lego movie 2: The second part)

Lucy, Emmet a Batman musia spojiť sily, aby (opäť) zachránili Lego svet. Na ich dobrodružnej ceste sa dostanú do vzdialených a neprebádaných galaxií. Pre komiksových fanúšikov bude nepochybne lákadlom aj prítomnosť Supermana alebo Harley Quinn.

Mária, kráľovná Škótska

Nemala ešte ani týždeň a už bola kráľovná. Mária si v 16 rokoch pridala ďalší titul – kráľovná Francúzska. V 18 rokoch ovdovela a vrátila sa domov. Tam musela čeliť konkurencii v podobe hostilnej anglickej kráľovnej Alžbety. Britské ostrovy boli príliš malé na to, aby tam dokázali vládnuť dve silné ženy. Preto je len otázkou času, kedy ktorá podnikne krok k eliminácii tej druhej.

Na streche

Profesor Rypar poskytol útočisko na streche mladému Vietnamcovi Songovi. Song je v komplikovanej životnej situácii a okrem materiálnych vecí potrebuje aj niekoho, kto mu bude dôverovať. Dráma pochádza z dielne českého režiséra Jiřího Mádla.

Potomok (The Prodigy)

Malý Miles vyzerá ako obyčajné dieťa. No jeho narastajúca agresia v správaní desí mamu – obáva sa, že chlapca niečo posadlo – preto sa vyberie vyhľadať odbornú pomoc. Vyzerá to tak, že tajomstvo, čo môže za jeho správanie siaha hlboko do minulosti matky.

Striedavá starostlivosť  (Jusqu´a á la garde)

Za rozpadom tohto manželstva stálo domáce násilie. No nočná mora matky nie je na konci. Pri rozpadnutých manželstvách je často boj o to, kto bude víťaz a kto porazený. Dieťa je silná zbraň v tomto boji. Začína sa preto boj o to, kto dostane dvanásťročného Juliena do starostlivosti.

Všetky filmy majú premiéru 7. februára 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.