Filmové novinky v CINEMAX – 7. jún 2018

Tento týždeň sa v kinách ukážu dve filmové novinky. Ktorý z filmov by ste chceli vidieť?

Ghost Stories

Profesor Philip Goodman je skeptický voči paranormálnym javom. Do rúk sa mu dostanú tri nevysvetliteľné javy. A práve v tej chvíli sa aj on sám ocitá v kolotoči nevysvetliteľných udalostí.

Debbina 8 (Ocean’s 8)

Debbi Ocean plánuje veľkú lúpež už celé roky. Celú akciu má pripravenú, potrebuje už len zostaviť tím, ktorý obsahuje hackerku, pouličnú priekupníčku, módnu dizajnérku a ďalšie osoby. Cieľ je jednoduchý – v hľadáčiku majú 150 miliónový náhrdelník, ktorý má na krku herečka Daphne Kluger.

Film je hviezdne obsadený, tešiť sa môžete napr. na Sandru Bullock, Matta Damona či Anne Hathaway. Vo filme sú obsadené nielen filmové hviezdy, ale aj známi speváci ako Rihanna a Zayn Malik.

VIAC:  Tajomný prvý trailer na Midsommar, druhý film Ariho Astera

Všetky filmy majú premiéru 7. júna 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V sobotu náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Black Mirror sa vracia v zaujímavom traileri na piatu sériu

Po fantastickom experimente Black Mirror: Bandersnatch, teda plne interaktívnom sci-fi filme s viacerými možnými koncami, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.