Filmové novinky v CINEMAX – 7. jún 2018

Tento týždeň sa v kinách ukážu dve filmové novinky. Ktorý z filmov by ste chceli vidieť?

Ghost Stories

Profesor Philip Goodman je skeptický voči paranormálnym javom. Do rúk sa mu dostanú tri nevysvetliteľné javy. A práve v tej chvíli sa aj on sám ocitá v kolotoči nevysvetliteľných udalostí.

Debbina 8 (Ocean’s 8)

Debbi Ocean plánuje veľkú lúpež už celé roky. Celú akciu má pripravenú, potrebuje už len zostaviť tím, ktorý obsahuje hackerku, pouličnú priekupníčku, módnu dizajnérku a ďalšie osoby. Cieľ je jednoduchý – v hľadáčiku majú 150 miliónový náhrdelník, ktorý má na krku herečka Daphne Kluger.

Film je hviezdne obsadený, tešiť sa môžete napr. na Sandru Bullock, Matta Damona či Anne Hathaway. Vo filme sú obsadené nielen filmové hviezdy, ale aj známi speváci ako Rihanna a Zayn Malik.

Všetky filmy majú premiéru 7. júna 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V sobotu náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.