Filmové novinky v CINEMAX – 7. marec 2019

Prvý marcový týždeň prinesie do kín dlho očakávanú marvelovku Captain Marvel a ďalšie 4 filmy. Na ktorý sa tešíte Vy?

Captain Marvel

Carol Danvers je jedna z najmocnejších superhdiniek sveta a svoje kvality musí ukázať vo chvíli, keď ju Zem najviac potrebuje. Blíži sa vojna dvoch mimozemských rás  a Danversová sa ocitne uprostred konfliktu.

Bojovníčky slnka (Les Filles du soleil)

Mladá právnička Bahar prišla pri útoku extrémistov o manžela. Ona so synom a ďalšími ženami sa stávajú rukojemníčkami teroristov. Po úspešnom úteku dáva Bahar dokopy jednotku „Bojovníčky slnka“. Ich cieľom je dobyť mesto, kde sa odohrali tragické udalosti a získanie Baharinho syna  späť…

Green Book

Tony Vallelonga má povesť drsného chlapíka. Jeho profesijný životopis obsahuje práce ako „vyhadzovač“ a „podvodník“ a je majster v tom, ako sa dostať z každého problému. Tonyho si ako bodyguarda a osobného šoféra najíma černošský klavirista Don Shirley, aby mu robil spoločnosť na jeho turné. Hoci sú títo dva protiklady, nakoniec sa im podarí nájsť spoločnú reč.

Film pochádza od režiséra filmov Blbý a Blbší, Ja,moje druhé ja a Irena. Film vyhral päť Oscarov, vrátane Oscara za Najlepší film.

Psie veličenstvo (The Queen´s Corgi)

Rex je „naj“ pes v britskom kráľovskom paláci – je najobľúbenejší, najmilší, najdrzejší, najdobrodružnejší… V paláci zažíva mnoho dobrodružstiev. Jedného dňa sa však stratí jeho psia láska  a preto sa ju Rex vydáva hľadať.

Zjavenie (L´apparition)

Jacques pracuje ako reportér vo veľkých francúzskych novinách. Jedného dňa sa dostáva do hľadáčika Vatikánu a dostáva zaujímavú úlohu. Cestuje do malej dedinky, kde sa stretáva s Annou, krehkou mladou ženou, ktorá tvrdí, že sa stala svedkom zjavenia Panny Márie.

Všetky filmy majú premiéru 7. marca 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.