Filmové novinky v CINEMAX – 7. marec 2019

Prvý marcový týždeň prinesie do kín dlho očakávanú marvelovku Captain Marvel a ďalšie 4 filmy. Na ktorý sa tešíte Vy?

Captain Marvel

Carol Danvers je jedna z najmocnejších superhdiniek sveta a svoje kvality musí ukázať vo chvíli, keď ju Zem najviac potrebuje. Blíži sa vojna dvoch mimozemských rás  a Danversová sa ocitne uprostred konfliktu.

Bojovníčky slnka (Les Filles du soleil)

Mladá právnička Bahar prišla pri útoku extrémistov o manžela. Ona so synom a ďalšími ženami sa stávajú rukojemníčkami teroristov. Po úspešnom úteku dáva Bahar dokopy jednotku „Bojovníčky slnka“. Ich cieľom je dobyť mesto, kde sa odohrali tragické udalosti a získanie Baharinho syna  späť…

Green Book

Tony Vallelonga má povesť drsného chlapíka. Jeho profesijný životopis obsahuje práce ako „vyhadzovač“ a „podvodník“ a je majster v tom, ako sa dostať z každého problému. Tonyho si ako bodyguarda a osobného šoféra najíma černošský klavirista Don Shirley, aby mu robil spoločnosť na jeho turné. Hoci sú títo dva protiklady, nakoniec sa im podarí nájsť spoločnú reč.

VIAC:  Čo ak...?

Film pochádza od režiséra filmov Blbý a Blbší, Ja,moje druhé ja a Irena. Film vyhral päť Oscarov, vrátane Oscara za Najlepší film.

Psie veličenstvo (The Queen´s Corgi)

Rex je „naj“ pes v britskom kráľovskom paláci – je najobľúbenejší, najmilší, najdrzejší, najdobrodružnejší… V paláci zažíva mnoho dobrodružstiev. Jedného dňa sa však stratí jeho psia láska  a preto sa ju Rex vydáva hľadať.

Zjavenie (L´apparition)

Jacques pracuje ako reportér vo veľkých francúzskych novinách. Jedného dňa sa dostáva do hľadáčika Vatikánu a dostáva zaujímavú úlohu. Cestuje do malej dedinky, kde sa stretáva s Annou, krehkou mladou ženou, ktorá tvrdí, že sa stala svedkom zjavenia Panny Márie.

Všetky filmy majú premiéru 7. marca 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.