Filmové novinky v CINEMAX – 7. november 2019

Tento týždeň budú od premiérované 4 novinky.

Doktor spánok (Doctor Sleep)

Film vznikol na základe knižnej predlohy majstra hororu Stephena Kinga. Nadväzuje na príbeh filmu Osvietenie. Teraz už dospelý Dan Torrance sa pokúša vyrovnať so svojou desivou minulosťou. Keď sa zoznámi s Abrou, mladým dievčaťom ktoré “žiari” (t.j.má schopnosti), vie, že ho jeho minulosť opäť dobehla. Abra za ním prišla, lebo vycítila, že aj Dan má rovnaké schopnosti a preto od neho potrebuje pomoc. Budú čeliť krutej Rose a jej nasledovníkom, ktorí čerpajú energiu zo „žiarenia“ ďalších nevinných detí a pre dosiahnutie svojho cieľa sú ochotní urobiť čokoľvek.

Narušiteľ systému (Systemsprenger)

Benni je na prvý pohľad nevinne vyzerajúce deväťročné dievčatko. V jej vnútri sa však ukrýva plno hnevu, trápi mamu, učiteľov, odborníkov na výchovu. Nezáleží na tom, aký odborníci sa jej venujú, ani v akej inštitúcii sa nachádza, jej správanie sa jednoducho zvládnuť nedá a preto je odvšade vyhodená. Situácia je taká vážna, že sa matka rozhodne, že Benni podstúpi experimentálnu terapiu – trojtýždňový pobyt na samote v lese.

Ženská na vrchole

Osamelá majiteľka biokaviarne Helena sa rozhodne vydať do hôr počas adventu. Spolu so svojim 8-ročným synom Mikulášom sa síce vyberá do hôr, ale čo čert nechce, podarí sa jej zablúdiť nie do hotela, ale do vysokohorskej chaty. Tam ju čaká prekvapenie v podobe jej matky. Na chate sa spoznáva aj s Richardom, ktorý sprostredkúva adrenalínové športy.

Slayer:The Repentless Killogy

Prehľad tohtotýždňových noviniek zakončíme hudobným zážitkom. Skupina Slayer patrí k legendám na metalovej scéne. Tento exkluzívny dokument je záznamom ich koncertu z roku 2017.

Pozor, dokument má premiéru 6.11.2019!

Všetky filmy majú premiéru 7. novembra 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.