Filmové novinky v CINEMAX – 8. august 2019

Nový týždeň prináša do kín peknú filmovú zásielku.

Kráľovné zločinu (The Kitchen)

Keď sa gangstri dostanú do väzenia, ich manželky sa rozhodnú prevziať situáciu v podsvetí. V 70.rokoch nemali ženy – gangsterky bohvieaký rešpekt a preto sa to táto odhodlaná trojica rozhodne napraviť!

Nočné mory z temnôt (Scary stories to tell in the dark)

Partia tínedžerov sa vyberie do opusteného domu, o ktorm sa hovorí, že tam straší. Nájdu tam knihu plnú strašidelných príbehov, v ktorých vystupujú desivé vraždiace monštrá. Pri čítaní tínedžeri postupne zisťujú, že každý má v knihe vlastný mrazivý príbeh. A príbehy sa začínajú pomaly napĺňať, tínedžerov prichádzajú zabiť ich najtajnejšie nočné mory.

Nočné mory z temnôt vznikli podľa scenára oceňovaného tvorcu (nielen) hororov Guillerma del Tora (Hellboy/2004, Hobit, Devil, Tvár vody).

Toy Story 4

Kowboj Woody je možno “len hračka”, no srdce má na správnom mieste. Vie, že je dôležité robiť všetko pre to, aby bolo dieťa šťastné. Keď si dievčatko Bonnie v škôlke vyrobí hračku z plastovej vidličky “Vidlíka”, ostatné hračky ho ihneď radostne príjmu medzi seba. Jediný, kto s tým má problém, je samotný Vidlík. On si totiž nemyslí, že je hračka, ale iba odpad, ktorý patrí do koša. Je len na partii hračiek, aby Vidlíkovi pomohli nájsť to, čo v ňom vidí Bonnie.

APOLLO 11

Dokument z archívov NASA odhaľuje pristátie prvého človeka na Mesiaci. Deväťdňové dobrodružstvo, ktoré zmenilo dejiny ľudstva bolo zachytené na 70mm film a teraz sa tieto exkluzívne zábery sprístupňujú širokej verejnosti.

Bring the Soul: The movie

Deň po poslednom koncerte európskeho turné skupiny BTS vznikol tento jedinečný dokument. V nádhernej atmosfére, na streche uprostred Paríža, sa členovia skupiny BTS otvárajú a rozprávajú svoje vlastné príbehy a zážitky nielen z koncertov, ale aj zo zákulisia či súkromných životov.

Všetky filmy majú premiéru 8. augusta 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.