Filmové novinky v CINEMAX – 8. február 2018

Tento týždeň privítame v kinách 5 nových filmov.

15:17 Paríž (The 15:17 to Paris)

Ďalšia dráma od režiséra Clinta Eastwooda, ktorá vychádza zo skutočných udalostí. 21.augusta 2015 bol prepadnutý marockým teroristom vlak, ktorý smeroval do Paríža. Vďaka trojici mladých amerických turistov však história nepozná žiadne krviprelievanie. Toto je ich odvážny príbeh.

Snehová kráľovná: Tajomstvo ohňa a ľadu (The Snow Queen 3: Fire and Ice)

Po tom, ako Gerda porazilasnehovú kráľovnú a oslobodila brata Kaia, sú zo súrodencov v rozprávkovej krajine celebrity. Nakoľko si na novú situáciu nevedia zvyknúť, rozhodnú sa navštíviť svojho kamaráta – trolla Orma. Lenže nie sú jediný, kto sa vydal do hôr. Rozruch v kráľovstve trollov vyvolá dobrodruh Rolan a pirátka Alfida. Štvorica hrdinov sa vydá hľadať bájny artefakt – Kameň ohňa a ľadu.

Chlapi neplačú (Muškarci ne plaču)

V ďalekom horskom hoteli prebieha špecializovaná psychoterapia, ktorú vedie slovinský terapeut. Klienti sú ôsmi vojnoví veteráni, ktorí pochádzajú z krajín bývalej Juhoslávie. Počas terapie vychádzajú na povrch rôzne bolesti, no je veľmi náročné viesť skupinu ľudí, kde každé slovo môže rozpútať „malú vojnu“.

Päťdesiat odtieňov slobody (Fifty Shades Freed)

Záverečný dlho očakávaný diel trilógie „Päťdesiat odtieňov“ nám priblíži manželský život Anastasie a Christiana. Ak ste si mysleli, že upustia od svojich zvykov, tak ste na omyle. Rozprávkové bohatstvo pána Greya ich neobmedzuje v žiadnej zábavke, Anastasia pokračuje vo svojej kariére. Túto idylu naruš ich spoločný nepriateľ z minulosti – Jack Hyde – ktorý je odhodlaný spraviť hocičo, len aby sa pomstil…

Potvora (En Frygtelig kvinde)

Rasmus a Maria sa zoznámia na párty a počiatočný flirt naberie rýchle grády. Maria sa nasťahuje do Rasmusovho bytu a po malých krôčikoch si podmaňuje jeho životný priestor. Je to nevyrovnaný pár. Maria je cieľavedomá a dominantná, Rasmus akoby tápal medzi pubertou a dospelosťou. Christian Tafdrup v civilne nakrútenej dráme zachytáva všedné vzťahové situácie, z ktorých sa rysuje presný portrét dvoch úplne rozdielnych ľudí, ktorých vzájomná príťažlivosť má deštruktívne následky.

Všetky filmy majú premiéru 8. februára 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V piatok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.