Filmové novinky v CINEMAX – 8.jún 2017

Tento týždeň ovládnu kiná dve novinky. Ktorej dáte prednosť? Poetickej komédii alebo akčnému dobrodružstvu?

Múmia (The Mummy)

V starovekom Egypte žila princezná Ahmanet, ktorej jediným snom bolo vládnuť Egyptu. A to za každú cenu. Neváhala sa zapliesť aj s nebezpečnými temnými silami. Keď jej na to prišli, bola odsúdená a dostala ten najvyšší trest – mumifikáciu zaživa. Následne ju pochovali na tajné miesto, kde ju nemal nikdy nikto nájsť. Náhodou ju však nájdu dvaja archeológovia Nick a Jenny a chcú ju previezť do Londýna na ďalšie skúmanie. Ale lietadlo havaruje a múmia sa prebúdza.

Radio Dreams

Hamida čaká veľký deň. Jeho americká rádiová stanica, ktorá vysiela v perzštine, bude mať svoju chvíľku na výslní. Večer má vo vysielaní naživo zahrať legendárna kapela Metallica, spolu s kapelou Kábul Dreams. Ale do večera je ešte ďaleko.

Všetky filmy majú premiéru 8. júna 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

 

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.