Filmové novinky v CINEMAX – 8. marec 2018

Tento týždeň v kine privítame tri filmové novinky.

Prianie smrti (Death Wish)

Lekár Paul Kersey (Bruce Willis) má všetko, čo si človek môže priať – dobrú rodinu, zaujímavú prácu, veľký dom… Táto idyla sa však náhle mení, keď jeho rodinu v ich vlastnom dome napadnú, manželka zomiera a dcéra ostáva v kóme. Jeho situácia sa nijako nerieši – polícia je bezradná, takéto prípady sa im hromadia denne. Paul sa však nevzdáva a je hnaný túžbou po odplate. Berie zákon do svojich rúk a čoskoro sa z neho stáva nový hrdina mesta Chicago.

Otcova volga (Tátova volha)

Eve náhle umiera manžel Ludvík. Nestihol sa rozlúčiť a zrejme rodine nestihol prezradiť jedno svoje tajomstvo – podľa jednej náhodne nájdenej kresby to vyzerá tak, že mal Ludvík nemanželského syna o ktorom doma „zabudol“ povedať. Eva z toho nadšená nie je, no dcéra Tereza sa na vidinu súrodenca upne. Preto sa spoločne vydávajú hľadať nemanželské dieťa na Ludvikovom veteráne Volga GAZ 21 tak, že obchádzajú všetky Ludvikove bývalé milenky .

Leo da Vinci: Misia Mona Líza (Leo da Vinci – Missione Monna Lisa)

Leo je kreatívny mladý chlapec, ktorý najradšej posúva zákony fyziky. Pri ich testovaní mu pomáhajú kamaráti Lorenzo a Líza. Jedného dňa Lízinmu otcovi zhorí majetok a zaľúbený Leo sa rozhodne spraviť všetko pre svoju tajnú lásku Lízu. Leo sa vydáva hľadať poklad na ostrov Montecristo. Nie je však jediný, kto sa ho pokúša nájsť.

Všetky filmy majú premiéru 8. marca 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V sobotu náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.