Filmové novinky v CINEMAX – 9. august 2018

Tento horúci týždeň sa môžeme v kine schladiť s 3 filmovými novinkami.

Meg: Hrozba z hlbín (The Meg)

Podmorský výskumný tím uviazol na dne oceánu, po tom ako ho napadlo niečo, čo dovtedy poznali len z legiend. Megalodon, 30 metrový morský žralok z prehistorických čias očividne nie je len detská povedačka. Výskumníkom dochádza čas, preto je na ich záchranu privolaný záchranár Jonas Taylor. Podarí sa mu vyhrať súboj proti prehistorickému predátorovi?

Nezvyčajná cesta fakíra, ktorý uviazol v skrini (The extraordinary journey of the Fakir)

Aja je mladý chudobný kúzelník. Jeho matka si želá, aby Aja navštívil v Paríži Eiffelovú vežu. Cesta do Paríža neprebieha hladko a v podstate skončí skôr, ako začala. Aja sa ocitne v obchode IKEA, kde sa zoznámi s očarujúcou Máriou. Jeho nádej na lásku je zmarená, keď je Aja omylom zavretý v skrini a poslaný na bláznivú cestu po Európe.

Tmavá myseľ: (The Darkest Minds)

Amerikou sa prehnal smrtiaci vírus a zabil väčšinu detí. U tých detí, ktoré prežili, sa objavujú nadľudské schopnosti, kvôli čomu sú umiestňované do špecializovaných táborov. Ruby sa podarilo z takého tábora ujsť a pridať sa k ďalším tínedžerom, ktorí sú tiež na úteku.

Film pochádza z dielne producentov seriálu Stranger Things.

Všetky filmy majú premiéru 9. augusta 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Komentár

  1. Avatar
    Lubomira Olejniková

    Asi na všetky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.