Filmové novinky v CINEMAX – 9.február 2017

Nový týždeň prináša silnú štvoricu nových filmov. Ťahákom tohto týždňa je určite bláznivý komiksový animák Lego Batman.

Lego Batman film (The Lego Batman Movie)

Kde sa vzal, tu sa vzal, z Lego kociek sa poskladal… Lego Batman sa dočkal vlastného filmu. V Gothame sa chystajú veľké zmeny a ak chce Batman zabrániť tomu, aby mesto ovládol Joker, musí začať spolupracovať s ďalšími hrdinami.

50 odtieňov temnoty (Fifty Shades Darker)

Ako názov napovedá, pokračovanie 50 odtieňov sivej bude temnejšie. Odmietnutý Christian si želá, aby sa k nemu Anastasia vrátila. Anastasia súhlasí, avšak tentokrát budú platiť jej pravidlá. Keď to už vyzerá, že dvojica znovu našla svoje šťastie, z pomyselnej Greyovej skrine vypadnú kostlivci. A ich cieľom je zničiť Christianove šťastie.

Realita (Réalité)

Jasonovým veľkým snom je byť režisérom hororu. Hľadá preto sponzora, ktorý by mu jeho sen pomohol zrealizovať. Jedného takého človeka sa mu podarí nájsť. Volá sa Bob Marshall a má len jednu podmienku – Jason za 48 hodín musí nájsť najlepší výkrik v histórii filmu.  Zdanlivo jednoduchá úloha sa mení na nočnú moru. V tejto francúzskej dráme sa dramatickosť pretína s humorom, ktorý je niekedy až absurdný.

Odysea (L’odysée)

V dobrodružnom životopisnom filme sa zoznámime s kapitánom Cousteauom. Vďaka svojmu vynálezu (akvalung) si môže dovoliť kúpiť si vili pri mori, o akej vždy sníval. Kapitán ukazuje svojim synom kúzlo oceánu – učí ich potápať. Zdanlivú idylku v živote pri mori narúša otcova túžba preskúmať a dobývať podmorské tajomstvá verzus synova túžba tento svet chrániť…

Všetky filmy majú premiéru 9. februára 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Nasadenie niektorých filmových noviniek do programu je potrebne si overiť v programe kina vo vašom meste.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.