FIlmové novinky v CINEMAX – 9. máj 2019

Tento týždeň sa môžeme tešiť na tri novinky v kinách.

Yao

Yao je trinásťročný chlapec, ktorý je ochotný urobiť všetko preto, aby sa stretol so svojim idolom Seydourom Tallom. Aj prejsť vyše 400km nie je pre chlapca problém. Tall je pozvaný do Senegalu, aby predstavil svoju novú knihu. Po stretnutí s Yaom a oboznámení sa s jeho príbehom sa Tall rozhodne, že chlapca odprevadí domov. Začína sa tak obrovské dobrodružstvo.

Pokémon Detektív Pikachu (Pokémon Detective Pikachu)

Pokémon Pikachu sa prebúdza dezorientovaný uprostred ničoty. Má len jednu šiltovku na ktorej je meno a adresa. Po navštívení adresy zisťuje, že zmizol detektív Harry. Pikachu s Harryho synom Timom sa vydajú pátrať po zmiznutom detektívovi. Ale zvládnu títo dvaja spolupracovať?

Do boja (En guerre)

Francúzska dráma prináša príbeh zamestnancov automobilovej spoločnosti Perrin Industries. Vedenie firmy sa so zamestnancami dohodlo na 5-ročnej istote pracovného miesta. Navzdory rekordnému zisku sa však továreň rozhodla náhle ukončiť výrobu. Zamestnancom sa toto rozhodnutie nepáči a sú ochotní urobiť všetko pre záchranu svojej pracovnej istoty.

Všetky filmy majú premiéru 9. mája 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Komentár

  1. Avatar
    Miroslav Letko

    Do boja

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.