Filmové novinky v CINEMAX – 9. november 2017

V kinách zavládlo jesenné počasie. Tento týždeň budú prevládať mrazivé trilery a detektívky, niečo veselšie sa vyskytne len zriedkavo.

Suburbicon: Temné predmestie (Suburbicon)

Od režiséra Georga Clooneyho prichádza kriminálna komédia Suburbicon. Pokojný život na predmestí naruší prisťahovanie novej, afroamerickej rodiny. Tŕňom v oku sú od začiatku, no po smrti jednej obyvateľky sa stávajú stredobodom pozornosti. Rodina je falošne obvinená zo zločinu. Na predmestí však žijú aj Lodgeovci. Navonok vzorní ľudia, pod povrchom platí staré známe porekadlo „tichá voda brehy myje“.

Vražda v Orient exprese (Murder on the Orient Express)

Tento týždeň sa dostáva do kín aj nová adaptácia klasickej detektívky od Agathy Christie, kráľovnej všetkých detektívnych románov. V luxusnom vlaku Orient Express sa odohrá vražda a každý jeden cestujúci je podozrivý. Kto je vrahom? Odpoveď na túto otázku by chceli poznať všetci, no iba jeden belgický gentleman – známy detektív Hercule Poirot – má dostatok šikovnosti na to, aby túto záhadu rozmotal. Film je hviezdne obsadený, tešiť sa môžete na Penelope Cruz či Johnnyho Deppa.

Bez lásky (Neľubov)

Rozvod by sa nemal týkať detí, iba rodičov. V tomto prípade to vzali rodičia doslova. Žeňa a Boris sa rozvádzajú, popritom žijú svoje nové životy, no obaja akosi zabudli, že majú aj syna – dvanásťročného Aljoša. Vnímajú ho skôr ako príťaž a neprejavujú mu žiadnu lásku. Situácia sa zmení, keď Aljoša zmizne…

DOGG

Film sa skladá zo štyroch poviedok, každý príbeh má iného režiséra. Názov DOGG je zložený z ich názvov – Duet, Opus Dei, Grassvater a Game. Každý z príbehov je iný, no jedno majú spoločné – zaoberajú sa ťažkými témami ako je terorizmus či „bezhraničnosť“ reality show. V hlavných úlohách sa predstavia rôzne mená – napr. Monika Hilmerová či raper Zverina

Najsledovanejší

Aký život žijú internetové celebrity? Odpoveď na túto otázku sa dozviete v tomto celovečernom filme. Filmový štáb strávil celý rok nablízku 6 známych internetových mien a ak ste neverili, že robia aj niečo iné ako blogujú a vlogujú, tak ste na omyle. Každý z nich žije aj viac-menej normálny život so všetkými všednými radosťami a starosťami.

V hlavných úlohách: Kovy, Pedro, Shopaholic Nicol, A Cup of Style a Gabrielle Hecl.

Obchod na korze

Do kín sa vracia klasický slovenský film „Obchod na korze“, jeden z najväčších slovenských filmov – bol ocenený Oscarom. Film zobrazuje jedno z tých temnejších období našej krajiny a každodenný strach, slabosť, neistotu a „malosť“ niektorých ľudí v kontraste s „veľkosťou“, istotou a silou tých, ktorí sú pri moci.

Všetky filmy majú premiéru 9. novembra 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.