Filmového Venoma uvidíme v podaní Toma Hardyho!

O obsadení Venoma sa diskutovalo už nejaký ten piatok a adeptov bolo neúrekom, no nikto nemal navrch, teda až doteraz, keďže role Venoma sa ujal Tom Hardy. Ohlásenie Venoma sprevádzalo viacero zaujímavých správ. Od faktu, že Sony pracuje na Venomovi bez Marvelu cez akceptovanie hodnotenia “mládeži neprístupné” až po špekulácie ohľadom spojitosti s tohtoročnou novinkou Život, ktorá sa nejednému divákovi javila ako akýsi prequel práve pre Venoma. No snáď najzásadnejším ohlásením je vždy obsadenie hlavných rolí a v tomto prípade sa do nej dostalo relatívne zvučné meno, keďže Eddieho Brocka/Venoma si zahrá práve Tom Hardy.

Tom Hardy ako Bane

Mohli ste ho vidieť v x-ďalších skvelých filmoch. Z hľadiska aktuálnosti to je napríklad Revenant, Mad Max: Fury Road, či dokonca nový seriálový počin menom Taboo. Ale aby sme zostali v rámci komiksových pomerov, tak Toma si pamätáme najmä z jeho podania Banea v snímke Dark Knight Rises. Teda Hardy preskakuje od DC k “Marvelu” a musím to označiť za veľmi zaujímavé obsadenie.

Predpokladané premiéra Venoma bola ustanovená na jeseň roku 2018, ale dovtedy sa to môže ešte neraz zmeniť.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Komentár

  1. Avatar

    Hrozne sa mi toto neľúbi 😀 Áno, Hardy je super aj ako Venom bude super aj to že je to od 15 atď… Najviac sa však bojím filmových práv lebo ak Sony vezme Spideyho preč od Marvelu tak je fakt koniec a samozrejme to aj znamená, že Venoma neuvidíme v MCU 🙁

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.