Filmový Flash má vážne problémy!

Filmový Flash mal cameo rolu vo filme BvS, bezpochyby bude žiariť aj v pripravovanom filme Justice League. No prípravy jeho sólo filmu sa vážne skomplikovali a je možné, že sa ho tak skoro ani nedočkáme.

Počas príprav sa film Flash stretol už z nejakými komplikáciami, no tie sa zatiaľ vždy podarilo vyriešiť pomerne hladko. Najnovšia komplikácia je celkom závažná – pripravovaný film opustil režisér Rick Famuyiwa. Dôvod jeho odchodu boli podľa neoficiálnych zdrojov „kreatívne nezhody“. Režisér a Warner Bros nenašli spoločnú reč, pretože jeho predstavy boli „na hrane“.

rick

Je to nepríjemné z dvoch dôvodov:

1, Je to nepríjemné hlavne preto, že toto bol už druhý režisér. Prvý, kto film opustil, bol Seth Grahame-Smith. Teraz je však situácia komplikovanejšia, pretože podľa posledných plánov sa malo začať pracovať na filme už v marci 2017. Pre štúdio nastáva časová tieseň vo výbere vhodného (a dostupného) kandidáta.

Netreba zabúdať ani na to, že to vrhá veľmi nepekné svetlo na štúdio Warner Bros. 2 kandidáti, ktorí skončili pri Flashovi, sú len špičkou ľadovca. Ak sa pozrieme do nedávnej minulosti, zmeny sa vykonali aj pri Wonder Woman – tam mala byť režisérkou Michelle McLaren. Zhodou okolnosti boli za jej koncom tiež „kreatívne nezhody“. Podobné šumy sa niesli aj okolo Aquamana a režiséra Jamesa Wana. Ten neskôr na sociálnych sieťach tieto reči poprel.

2, Aby toho nebolo málo, hlavný hrdina Ezra Miller (Barry Allen/Flash) na tom tiež nie je časovo optimálne. V júli 2017 má herec v svojom hereckom diári naplánovaný „iný záväzok“. Preto je veľmi reálne, že ak film nebude napredovať podľa doterajšieho plánu, tak sa odloží „na neskôr“. Kedy by bolo „ na neskôr“, nikto netuší.

Ezra-Miller-ator-interpretar-the-Flash-cinemas

Je to paradoxné, ale Flash (najrýchlejší človek na svete) môže do kín pribehnúť s meškaním. Avšak, ak sa tento katastrofický scenár nenaplní, tak by mohol byť Flash v kinách 16. marca 2018.

Zdroj:cinemablend.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.