Filmový Spider-Man chce bojovať s Venomom

Film Venom príde do kín už v októbri ako súčasť stále sa rozrastajúceho filmového vesmíru od štúdia Sony, ktoré s Marvelom spolupracuje  na viacerých projektoch. Existuje množstvo teórii, ktoré spájajú udalosti filmov od Marvelu s vesmírom od Sony, avšak oficiálne vyjadrenie sme zatiaľ nedostali. Tom Holland, teda najnovší filmový Spider-Man, možno opäť povedal niečo, čo malo byť ešte dlho ukryté pred verejnosťou.

Tom Holland bol hosťom na Ace Comic-Cone, kde sa ho fanúšikovia spýtali, ktorého záporáka by rád priviedol do filmového vesmíru od Marvelu. Odpoveď si musel poriadne premyslieť, aby nedopadol ako pri filme Infinity War, kde prezradil podstatnú časť príbehu. Po dlhom čase nakoniec nervózne odpovedal: „Možno Venoma?“ Táto odpoveď ihneď strhla lavínu internetových príspevkov a teórii.

Viac:  Prečo by mal Spider-Man zostať v Sony? Môže za to Venom

Teraz existuje nádej, že sa Venom skutočne odohráva vo svete Marvel Universa. Hoci sú filmy od Sony určené dospelejšiemu publiku a film Spider-Man: Homecoming je presným opakom, aj tak nie je vyvrátené, že by sa Spider-Man vo filme Venom nemohol objaviť. Naznačujú to aj ďalšie projekty od Sony ako Silver and Black, Morbius a Silk, ktoré sa spájajú komiksovo so Spider-Manom už dlhé roky. Film Venom uvidíme už 4. októbra.

zdroj: comicbook.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Sú vo filme Spider-Man Paralelné svety potitulkové scény?

Spider-Man: Into the Spider-Verse je najnovší film o Spider-Manovi, tento je trochu iný je totiž …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.