Filmy Deadpool 2, X-Men: Dark Phoenix, Avatar 2,3,4,5 dostali svoje dátumy premiér

Štúdio Fox uverejnilo dátumy premiér ich najočakávanejších filmov.

The New Mutants bude mať preméru 13. apríla 2018. Film bude režírovať Josh Boone a podľa jeho slov natáčanie začne v máji v Montreale. Hovorí sa, že Demon Bear by mohol byť záporakom filmu.

Deadpool 2 má naplánovanú premiéru na 1. jún 2018, u nás 31. máj 2018. Natáčanie má začať v júni v meste Vancouver. Réžie sa ujal David Leitch, nové postavy si zahrajú Zazie Beetz (Domino) a Josh Brolin (Cable). Cable by sa mal objaviť aj v Deadpool 3 a X-Force.

Posledným X-Menovským filmom je X-Men: Dark Phoenix, ten má premiéru 2. novembra 2018. O filme sa zatiaľ toho veľa nevie ale svoju rolu, Jean Grey, by si mala zopakovať Sophie Turner po boku Jamesa McAvoya ako Professor X.

Čo sa týka Gambita o tom nepadlo ani slovo, pravdepodobne to s ním už zabalili. Týmto nám do roku 2018 pribudli 3 superhrdinské filmy, celkom ich v roku 2018 uvidíme 9.

No a nakoniec Avatara uvidíme skoro každé Vianoce až do roku 2025. Premiéry sú naplánované na 18. December 2020, 17. December 2021, 20. December 2024 a 19. December 2025. Na filmoch sa už pracuje, všetky režíruje James Cameron a do hlavných úloh sa vrátia Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang a Sigourney Weaver.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.