Finálny trailer filmu Deadpool 2 predstavuje nových členov X-Force

Najnovší a zároveň aj posledný trailer pokračovania úspešného Deadpoola útočí na divákov opäť svojim typickým humorom, na aký sme u tohto “hrdinu“ zvyknutí – vtipné hlášky, rôzne odkazy a hlavne drsná akcia.

Trailer nám tiež okrem odkazov na DC alebo na predošlú nie veľmi vydarenú verziu Deadpoola, ktorú sme mohli vidieť vo filme X-Men Origins: Wolverine,  predstavil aj niekoľko nových členov skupiny X-Force, ktorá sa skladá z mutantov, ako je napríklad Domino, Bedlam, Shatterstar a najdôležitejší člen skupiny, “Peter“. Deadpool taktiež v jednej zo svojich hlášok spomenul aj Thanosa, keďže Josh Brolin hrá okrem Cabla aj hlavného záporáka v Infinity War, čo Deadpool s radosťou využil.

Režisérom filmu je David Leitch, ktorý nám priniesol filmy ako John Wick alebo Atomic Blonde. Ako aj v prvom filme, Ryan Reynolds stvárni Deadpoola a Morena Baccarin opäť VanessuJosh Brolin, ktorého v apríli uvidíme tiež ako Thanosa, po prvýkrát stvárni Cabla a Zazie Beetz mutantku Domino. Ďalej sa vo filme predstaví Terry Crews (Expendables), Jack Kesy (Baywatch), T.J. Miller (Cloverfield) a mnoho ďalších. Film Deadpool 2 uvidíme v kinách 17. mája.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.