Finálny trailer očakávaného seriálu The Boys

Premiéra seriálu The Boys je už takmer tu, no Amazon sa snaží prilákať nových divákov ešte posledným finálnym trailerom. Táto séria je jedna z najočakávanejších na streamovacej službe Prime Video aj vďaka tomu, že tvorcovia The Boys stoja napríklad za seriálom Preacher.

Trailer mal za úlohu predviesť, čo môžeme od tohto seriálu očakávať. Superhrdinský seriál s takým množstvom násilia tu podľa tvorcov ešte nebol, čo dokazujú naozaj brutálne a krvavé scény, ktoré sme mohli vidieť v každom z trailerov. The Boys sú založení na komikse Gartha Ennisa a Daricka Robertsona, v ktorom existuje spoločnosť ovládajúca všetkých superhrdinov.

Tvorcom seriálu je Seth Rogen (Kung Fu Panda, Sausage Party) spolu s Evanom Goldbergom (Green Hornet) a Ericom Kripkem (Supernatural). V seriáli sa predstaví Karl Urban (Pán prsteňov, Star Trek)Chace Crawford (The Covenant)Erin Moriarty (Blood Father)Jessie T. Usher(Independence Day) alebo Laz Alonso (Avatar). Seriál sa začína streamovať už 26.júla 2019 na službe Amazon Prime Video.

 

Erik

Erik

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.