Finálny trailer tretej série Stranger Things

Keď v roku 2016 debutoval seriál Stranger Things, spôsobil medzi ľuďmi obrovský ošiaľ. Netflix prišiel opäť s niečim novým s pomerne neznámym obsadením a predsa vytvorili seriálový hit roku. Diváci netrpezlivo očakávali ďalšie pokračovanie, čo viedlo až k tretej sérii.

Tretia séria zmení prostredie a zavedie nás na oslavy Dňa nezávislosti, ktorý je 4. júla (vtedy vychádza aj prvá epizóda), takže sa seriál presunie do letného prostredia. Taktiež bude farebnejší, čo dokazujú aj predošlé trailery, doprevádzaný soundtrackom z 80-tych rokov.

Tvorcom seriálu sú bratia Dufferovci a v tretej sérii opäť uvidíme Millie Bobby Brown ako Eleven, Davida Harboura ako Jima Hoppera, Finna Wolfharda ako Mikea Wheelera, Gatena Matarazzo ako Dustina Hendersona, Nataliu Dyer ako Nancy Wheeler alebo Charlieho Heatona ako Jonathana Byersa. Tretia séria Stranger Things vychádza 4. júla 2019.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.