Flash – bližšie info o hereckom obsadení 3. série

Premiéra tretej série Flasha je čoraz bližšie a preto sme si pre Vás pripravili krátke info, koho angažovala televízia a na akú rolu. Okrem predstavenie nových tvári sú v článku spresnené roly niektorých „staronových hercov“.

Nové tváre

Joey King – Magenta

Magenta – v komiksoch je to postava, ktorá vyrastala s Wallym, neskôr sa do seba zamilovali. Magenta prežívala nejaké záhadné zážitky s magnetickými silami. Bola dobrá, no keď sa rozišla s Wallym, stal sa z nej zloduch. Ako to bude v seriáli je zatiaľ záhadou.

Grey Damon – Mirror Master

GreyDamon

Sam Scudder a.k.a Mirror Master je kriminálnik s veľkým egom. Keď zistil, že sa dokáže pohybovať cez akýkoľvek reflektívny (vytvárajúci odraz) povrch, rozhodol sa, že sa stane najepším zlodejom v Central City a začal s krádežami. Mirror Master je rivalom Lennyho Snarta (Captain Cold) a preto sa môžeme tešiť na krátky návrat Wentwortha Millera.

Todd Lasance – speedster Savitar?

468764-todd-lasance

Už v prvej epizóde novej série sa Flash stretne s veľkým rivalom – speedsterom Savitarom. Okolo Savitara je mnoho klebiet a najčastejšie sa spája s menom Todd Lasance (pretože bol videný v speedsterskom obleku na natáčaní, keď sa natáčali prvé epizódy). Výkonný producent Greg Berlanti na Twitteri vyvrátil Lasanceho ako Savitara, rola vraj zatiaľ nie je obsadená.

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

Aj keby Lasance nehral Savitara, isto sa v seriáli ukáže, pretože bol oficiálne potvrdený.

Ashley RickardsRosalinda „Rosa“ Dillon – The Top

Ashley-Rickards-e1471564484590

V komiksoch je zločinec Top mužská postava. Top dokáže rýchlymi pohybmi tela odrážať náboje a vďaka pár experimentom má aj telekinetické schopnosti. Ros bude “guest star”, takže jej účinkovanie bude minimálne.

Susan Waltersdoktorka Carla Tannhauser (matka Caitlin Snow)

Susan-Walters.png-640x370

V tretej sérii sa konečne zoznámime aj s rodinou Caitlin – konkrétne s jej matkou. Podľa popisu to bude popredná odborníčka na biomedicínske inžinierstvo a šéfka výskumnej firmy. Vzťah Caitlin a jej matky by mal byť „komplikovaný“. Čo sa pod pojmom komplikovaný skrýva, uvidíme až v seriáli.

Návrat staronových tvári

Teddym Searsom sa producentom pracovalo dobre, obľúbili si ho a radi by ho ešte videli v seriáli. Transformácia Zooma vo finálovej epizóde na Black Flasha bol jasný krok pre Searsove budúce pokračovanie v seriáli.

black-flash-logo

Výkonný producent Andrew Kreisberg objasnil jeho transformáciu z finálovej epizódy:

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Spravili sme to zámerne. Milujeme spoluprácu s Teddym. Je úžasný herec a dobrý človek, bol veľkou súčasťou úspechu druhej série. Nemáme žiadne aktuálne plány pre neho, no nemôžete Black Flasha len tak odhodiť. Som si istý, že ho uvidíme v budúcnosti.“

Violet Beane – Už dávnejšie bolo potvrdené, že herečka bude v tretej sérii. Či bude ako „obyčajná Jesse Earth-2 dcéra Harryho Wellsa“, „speedsterka Jesse Quick“ alebo „Flashpoint Paradoxom vytvorená Jesse Earth-1“ stále nevieme.

jesse-quick-header-187562

Najnovšie informácie poukazujú na možnosť, že ju uvidíme ako speedsterku. Herečka bola vraj videná na natáčaní v odeve speedstera. Správu priniesol na Twitteri pomerne dôveryhodný užívateľ Canadagraphs (lovec autogramov a bloger). Bohužiaľ, bez fotky – iba s dodatočným opisom, že mala masku na tvár a červené nohavice podobné tým Flashovým. Tento používateľ má na konte spoilery ako napr. „fotky neznámeho speedstera“, takže šanca, že si len tak z nudy vymýšľa, je pomerne nízka. Či napísal Canadagraphs pravdu by sme sa mohli dozvedieť približne v nejakej 4-5 epizóde.

Zdroje: screenrant.com, comicbookglobal.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.