Flash – novinky o 4. sérii

Štvrtá séria Flasha odštartuje epizódou Flash Reborn. Znamená to aj Barryho návrat?

Trailer na novú sériu

 

Popis traileru

Smutný Barryho odchod zasiahol celý tím Flash, najviac však poznamenal Iris. Navonok sa však snaží žiť podľa Barryho rady: Byť silná. Neprimeranosť jej správania si najviac uvedomuje Joe. V traileri môžeme vidieť pár pomerne zaujímavých momentov: tím Vibe a Kid Flash, návrat Caitlin (so zbraňou Snarta?) či Iris ako novú líderku tímu. Priestor dostali aj záporáci – stará známa „Peek a Boo“ a bojovník s mečom, ktorý trochu vyzerá, akoby si zmýlil mesto (ale vlaky do Star City vraj jazdia každú chvíľu).

V závere traileru vidíme bežať mestom šarlátového rýchlika. Žeby sa Barry dostal von zo Speedforce? Alebo je to “spoiler“?

Nové postavy

Nové postavy sme Vám predstavili v nedávnom článku. Čo sa však od minula zmenilo? Tieto roly boli obsadené.

Neil Sandilands  (Thinker) – Po tom, ako ho zasiahla temná hmota z urýchľovača sa z Clifforda Devoea stal metačlovek s megamysľou. Hawkingovský génius, ktorý sa snaží napraviť všetko zlé na ľudstve. Jeho súboj s Flashom bude trvať celú sériu – bude to najrýchlejší muž vs. najrýchlejšia myseľ.

Danny Trejo (Breacher, lovec odmien a otec Gypsy) – nevie sa, či bude mať aj on schopnosti, pravdepodobne však áno.

Kim Engelbrecht (Mechanička) – Je technicky nadaná a vytvára zariadenia pre Devoa. Je jeho pravá ruka. Nezastaví sa pred ničím, ani keby mala stratiť samú seba.

V minulom článku sme si spomínali, že príde Elongated Man. Ten zatiaľ nebol obsadený.

Toma Feltona (Julian Albert) však uvidíme v seriáli menej ako doteraz. Uvidíme aj Anne Dudek (Tracy Brand), no nevieme ako často.  Na Comic-cone padla otázka aj na Toma Cavanagha (Harrison Wells/Harry Wells/H.R.Wells), či uvidíme nejakeho nového Wellsa. Jeho odpoveď bola, že vo Flashovi existuje 1000 Wellsov, ktorých by mohol seriál ukázať a ďalších 1000, ktorých asi nikdy neukáže. Tak uvidíme. Zaujímavou informáciou o 4. sérii je aj to, že neuvidíme cestovanie časom. Vraj to má svoj dôvod.

Flash sa vráti s novými epizódami 10.októbra 2017.  

Oficiálny popis seriálu Flash (pozn. vyšiel pred finálovou epizódou, čiže H.R sa pravdepodobne čoskoro prepíše na Harryho Wellsa)

Barry Allen (Grant Gustin) žil normálny život ako forenzný pracovník na policajnom oddelení v Central City. Barryho život sa však navždy zmenil, keď v S.T.A.R Labs vybuchol  urýchľovač častíc, ktorý vytvoril búrku z temnej hmoty a následne jeden blesk zasiahol Barryho. Barry získal super-rýchlosť, stal sa z neho najrýchlejší človek na svete – Flash. Keď Barry použil svoje schopnosti na cestovanie časom, aby zachránil svoju matku, vytvoril alternatívnu realitu Flashpoint, čo stálo pri zrode diabolského speedstera Savitara a navždy zmenilo životy Wallyho Westa a Caitlin Snow.

S pomocou adoptívneho otca Joea Westa (Jesse L. Martin), najlepšej kamarátky a vyvolenej Iris (Candice Patton) a jeho priateľov zo S.T.A.R Labs  – Cisca Ramona (Carlos Valdez), Juliana Alberta (Tom Felton) a spisovateľa z Earth-19 H.R. Wellsa (Tom Cavanaugh) pokračuje Barry v ochraňovaní Central City pred zlými metaľuďmi.

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.