Fotky a popis 3.série Fear The Walking Dead odhalené!

Zatiaľ čo 7.séria The Walking Dead sa blíži do finále, 3.séria Fear The Walking Dead ešte len čaká na oznámenie dátumu vydania a popritom sa dozvedáme pár informácii. Záver 2.série nás nechal v cliffhangeri (nie až v tak veľkom, ako to bolo vo finále 6.série TWD), kedy sa podstatná väčšina hlavných postáv dostala do značného ohrozenia a nám neostávalo nič iné ako čakať na úvod ďalšej série, lebo nič viac sme sa nedozvedeli. Nižšie prikladám vydané fotky, ktoré môže niekto považovať za SPOILER. Poviem vám akurát toľko, že sa môžete dozvedieť osud svojich obľúbených alebo menej obľúbených postáv, a tak to môžeme kategorizovať ako Spoiler, týmto sa považujte za varovaných!

Madison (Kim Dickens) s Travisom (Cliff Curtis) sú zjavne v poriadku, ale na ako dlho?
Luciana (Danay Garcia) žije, ale zrejme nie je v najlepšom stave, zatiaľ čo Nick (Frank Dillane) pôsobí vystrašene. Že by boli na úteku?
Strand (Colman Domingo) si ešte nejakú tú chvíľu v hoteli pobudne.

 

Popis 3.série FTWD:

“Fear The Walking Dead sa vráti so svojou 3.sériou, rodiny sa dajú dokopy počas búrlivého a násilného rozporu dvoch komunít na hranici USA a Mexika. Krátko po konci sveta zanikli štátne hranice a naše postavy nebudú mať za úlohu iba obnovenie spoločnosti, ale aj rodiny samotnej. Madison sa opäť stretáva s jej partnerom Travisom a Alicia bola poznamenaná vraždou Andresa.

Madisonin syn Nick je na míle ďaleko od matky a ako vodca druhej skupiny sa spolu s Lucianou stali účastníkmi prepadnutia Americkými vojakmi. Pár síce unikne smrti, ale Nick sa už necíti nesmrteľným. Po emocionálnom a fyzickom zotavení sa Strand snaží využiť novú svetovú menu a Oféliiné zajatie preverí jej schopnosť prežiť a poukáže na to, či dokáže v sebe pozbierať surovosť svojho otca.”

Tak čo hovoríte na popis 3.série? Tešíte sa alebo nie ste až tak zaujatí?

Zdroj: thewalkingdead.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.