Fox podľa všetkého zruší natáčanie filmu Gambit!

Štúdio Fox, ktoré nedávno kúpila spoločnosť Disney, chcelo a aj stále chce priviesť mutanta menom Gambit na filmové plátna, avšak práve s týmto filmom má najväčšie problémy a možno je jediným múdrym východiskom z tejto nepríjemnej situácie zrušenie filmu. Totiž tento film prešiel mnohými zmenami, vystriedal niekoľko režisérov a jeho dátum premiéry sa neustále posúval a teraz, keď je film naplánovaný na rok 2019, je opäť v problémoch.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gambit

Túžba Channinga Tatuma ujať sa tejto role je stále aktuálna a dokonca sa mal objaviť už vo filme X-Men: The Last Stand v roku 2006, no bol pracovne zaneprázdnený filmom G.I. Joe: The Rise of Cobra. Nakoniec sme Gambita po prvýkrát videli v roku 2009 vo filme X-Men Origins: Wolverine, avšak role sa namiesto Channinga Tatuma ujal Taylor Kitsch. V tom čase si Fox myslel, že postava Gambita sa stane úspešnou a bude tak môcť natočiť spin-off, no nestalo sa tak.

Výsledok vyhľadávania obrázkov

V roku 2016 mal byť jedným z režisérov aj Doug Liman a Fox mal pripravený scenár, ktorý bol použiteľný. Producent Simon Kinberg si tiež uvedomil, že film by mohol patriť do kategórie R-hodnotení, keďže vtedy filmy s týmto ohodnotením, ako napríklad Deadpool, zaznamenali popularitu a úspech, avšak Fox opäť zrušil vydanie filmu. Režisér Doug Liman sa čoraz viac vzďaľoval od Gambita aj Foxu a nakoniec v roku 2017 podpísal zmluvu s DC.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gambit

V posledných mesiacoch prebehlo opäť oživenie filmu a Channing Tatum si myslel, že sa konečne dočká svojej role ako Gambit. Fox si dokonca našiel náhradu za predošlého režiséra a novým sa stal Gore Verbinski. Dátum premiéry bol naplánovaný na február 2019, no Fox prišiel o ďalšieho režiséra. A tak sa dátum vydania posunul na jún 2019. Fox nenašiel náhradného režiséra a je znova v problémoch, ktoré vyrieši pravdepodobne iba úplné zrušenie filmu.

Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.