Fox podľa všetkého zruší natáčanie filmu Gambit!

Štúdio Fox, ktoré nedávno kúpila spoločnosť Disney, chcelo a aj stále chce priviesť mutanta menom Gambit na filmové plátna, avšak práve s týmto filmom má najväčšie problémy a možno je jediným múdrym východiskom z tejto nepríjemnej situácie zrušenie filmu. Totiž tento film prešiel mnohými zmenami, vystriedal niekoľko režisérov a jeho dátum premiéry sa neustále posúval a teraz, keď je film naplánovaný na rok 2019, je opäť v problémoch.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gambit

Túžba Channinga Tatuma ujať sa tejto role je stále aktuálna a dokonca sa mal objaviť už vo filme X-Men: The Last Stand v roku 2006, no bol pracovne zaneprázdnený filmom G.I. Joe: The Rise of Cobra. Nakoniec sme Gambita po prvýkrát videli v roku 2009 vo filme X-Men Origins: Wolverine, avšak role sa namiesto Channinga Tatuma ujal Taylor Kitsch. V tom čase si Fox myslel, že postava Gambita sa stane úspešnou a bude tak môcť natočiť spin-off, no nestalo sa tak.

Výsledok vyhľadávania obrázkov

V roku 2016 mal byť jedným z režisérov aj Doug Liman a Fox mal pripravený scenár, ktorý bol použiteľný. Producent Simon Kinberg si tiež uvedomil, že film by mohol patriť do kategórie R-hodnotení, keďže vtedy filmy s týmto ohodnotením, ako napríklad Deadpool, zaznamenali popularitu a úspech, avšak Fox opäť zrušil vydanie filmu. Režisér Doug Liman sa čoraz viac vzďaľoval od Gambita aj Foxu a nakoniec v roku 2017 podpísal zmluvu s DC.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gambit

V posledných mesiacoch prebehlo opäť oživenie filmu a Channing Tatum si myslel, že sa konečne dočká svojej role ako Gambit. Fox si dokonca našiel náhradu za predošlého režiséra a novým sa stal Gore Verbinski. Dátum premiéry bol naplánovaný na február 2019, no Fox prišiel o ďalšieho režiséra. A tak sa dátum vydania posunul na jún 2019. Fox nenašiel náhradného režiséra a je znova v problémoch, ktoré vyrieši pravdepodobne iba úplné zrušenie filmu.

Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Ktorých hrdinov by Marvel mohol pridať do filmu Avengers 5?

Avengers je zatiaľ najpopulárnejšie zoskupenie hrdinov vo filmovom svete, no aj keď väčšina postáv ako …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.