FOX presúva premériu Gambita, Deadpool 2 uvidíme v roku 2018

Po neuveriteľnom úspechu Deadpoola nie je žiadnym tajomstvom, že 20th Century Fox plánuje jeho pokračovanie. Dnes v noci Fox oznámil dva nové dátumy premiér filmov od Marvelu.

Jeden z nich bude z najväčšou pravdepodobnosťou patriť pokračovaniu Deadpoola. Ale ktorý to bude? Fox uverejnil tieto dva dátumy: 6. október 2017 a 12. január 2018, odhadujeme, že druhý zmienený dátum bude patriť Deadpoolovi.

Myslíme si to hlavne kvôli tomu, že FOX oznámil presun premiéry Gambita, keďže film vymenil režiséra a ešte sa nezačalo natáčať. Natáčanie má začať v marci v New Orleans. Posunutie premiéry o rok, na 6. október 2017, sa zdá logické. Tým by tvorcovia Deadpoola mali 2 roky na to aby natočili ďalší skvelý film.

Samozrejme, nepomenované projekty nemusia mať s Deadpoolom alebo Gambitom nič spoločné. Je možné, že FOX rezervoval tieto dva dátumy iným X-Men spinoffom ako napríklad New Mutants alebo X-Force. Alebo možno FOX skúsi ešte raz natočiť Fantastickú štvorku.

Aké filmy to nakoniec budú vám časom určite oznámime, zatiaľ si môžete pozrieť nové dátumy premier v našom pravidelne aktualizovanom prehľade premiér.

Zdroj: comicbook.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.