Frank Castle čelí Jigsawovi v najnovšom traileri na 2.sériu Punishera

Seriál The Punisher sa vracia s 2.sériou 18.januára 2019, a tak je najvyšší čas, aby sme sa dočkali plnohodnotného traileru. Čo sme sa aj dočkali.

Všetky doterajšie zvesti, ktoré poukazovali na dejovú líniu úzko spätú s významným faktorom vzťahu medzi Frankom a Amy Bendix(nový prírastok do obsadenia, ktorý si zahrá Giorgia Whigham známa z 13 Reasons Why) sú pravdivé a práve Amy sa zdá byť kľúčovou súčasťou príbehu. Jednak ide o osobu, ktorá je hľadaná novým záhadným záporákom Johnom Pilgrimom(v podaní Josha Stewarta) a zároveň sa prostredníctvom nej zrejme dozvieme viac o Frankovom vzťahu s jeho zosnulou rodinou.

Samozrejme, vráti sa aj Jigsaw v podaní Bena Barnesa, ktorý si prešiel menšími… nazvime to vizuálnymi úpravami po poslednom stretnutí s Punisherom. Mnohí fanúšikovia sú o tomto čase primerane sklamaní z jeho finálneho výzoru, avšak dalo sa čakať, že jeho tvár nebude až tak znetvorená, ak zoberieme do úvahy vyspelosť medicíny vo svete MCU. Avšak netreba zúfať, stále je tu taká možnosť, že jeho tvár sa bude ničiť stále viac a viac v priebehu tejto série a možno sa napokon dočkáme výzoru, ktorý bude vierohodnejší v porovnaní s komiksovou predlohou.

Mimo to, 2.séria Punishera pôsobí zatiaľ sľubne, už či po stránke dialógov, brutálnej akcie, záporákov, ale aj hudby. Ľudia z Netflixu sa vytiahli s ďalšou kultovou záležitosťou a tentokrát si do traileru dopriali “Would” od kapely Alice in Chains. Máme sa na čo tešiť a 2.séria sa začína streamovať na Netflixe18.januára, tak si to nenechajte ujsť.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.