Galaxy Quest sa dočká seriálového remaku

Nedávno sa na Dedline.com objavila informácia, že Paramount Television pracuje na televíznom remaku filmu Galaxy Quest. Jeden z pôvodných scenáristov Robert Gordon, ktorý bude mať na starosť pravdepodobne aj pilotný scenár, bol vybraný do čela produkcie spoločne s pôvodným režisérom Deanom Paristonom a producentom Markom Johnsonom.

Nevie sa, či sa bude jednať o pokračovanie alebo len prerozprávanie a prepracovanie pôvodného filmu. Zatiaľ vieme len, že o pokračovaní sa už hovorilo skôr, no nič konkrétne nevzniklo. Komiks s pokračovaním vyšiel pod názvom Galaxy Quest: Global Warning v roku 2009 a ďalší nesúci názov Galaxy Quest: The Journey Continues práve vychádza.

Galaxy Quest sa na svet prvýkrát dostal v roku 1999, pričom sa jednalo o kvalitnú paródiu Star Treku. Film sa odohrával okolo hercov zo starého televízneho seriálu, naverbovaných mimozemskou rasou, ktorá verí, že všetky dobrodružstva zo seriálu sú skutočné. Vo filme hrali takí herci ako Tim Allen, Sigourney Weaver, Alan Rickman, Tony Shalhoub, Sam Rockwell alebo aj Daryl Mitchell.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.