Anna Paquin sa vo filme Gambit neobjaví

Osud filmového spracovania sukničkára vrhajúceho karty známeho ako Gambit, je ešte stále veľmi neurčitý. Jeho pred-produkcia sa stretáva s ustavičnými problémami o ktorých som vás informoval už v tomto článku.

Na povrch sa však dostala ďalšia informácia a to že, herečka Anna Paquin ktorá stvárnila postavu Rogue celkovo štyri krát (X-Men1, X-Men2, X-Men: Last stand, X-Men: Days of Future Past) sa vo filme neobjaví.

Anna Paquin totiž prostredníctvom Twitteru dostala otázku, či sa objaví vo filme Gambit. Načo herečka odpovedala veľmi stroho a jasne „NIE“.

GambitRogue majú na stránkach komiksu za sebou veľa vzostupov a pádov. Ich ustavične rozchádzanie a následná náprava vzťahu sa však stala najlepším milostným príbehom v celom univerze Marvel Comics (prepáč Bobby). Bola by škoda ak by sa tvorcovia nepokúsili tento milenecký pár vyobraziť, sám predstaviteľ Gambita Channing Tatum je tejto myšlienke naklonení.

V každom prípade ma projekt Gambit na tento krát iné starosti ako je milostný príbeh a to že ešte stále hľadá režiséra. Po tom čo Rupert Wyatt opustil miesto režiséra je tento post stále voľný.

Gam-Rou
(Rogue a Gambit)

IntrOvert

IntrOvert
*Tvorivý tvor vytvorený s tvorivou potrebou tvoriť tvorivé*

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.