Natáčanie Gambita sa opäť skomplikovalo

Pre tento krát to nie je Channing Tatum vyhrážajúci sa odchodom z projektu. Film prišiel o svojho režiséra. Aký je dôvod odchodu Rupert-a Wyatt-a?

Oficiálne informácie hovorili o tom, že došlo k posunutiu natáčania čo prišlo do konfliktu s ďalším režisérovým filmom. Kvôli tomuto posunutiu Wyatt od filmu odstúpil. Ale o akých posunutiach  hovoríme? Pôvodne sa malo natáčať už tento rok v novembri a však nakoniec začne natáčanie až budúci rok na jar. Niektoré zdroje prisudzujú dôvod posunutia úpravám scenára, ale sú aj také ktoré skloňujú nespokojnosť zo strany FOX-u z dôvodu navýšenia rozpočtu a následne umelé zdržiavanie celého projektu.

rupert-wyatt-channign-tatum-gambit
(Rupert Wyatt, Gambit, Channign Tatum)

Režisér Wyatt urobil nasledovné vyhlásenie:

Veľmi moc som sa tešil na spoluprácu so svojim priateľom Channingom ako aj s celým tímom FOX, ale bohužiaľ  posunutie dátumu sa mi momentálne kríži z iným projektom. Chcem im poďakovať za príležitosť a verím tomu, že Gambit bude perfektný film.

Treba teda podotknúť, že FOX bude teraz veľmi dychtivo hľadať nového režiséra. Premiéra filmu je stále plánovaná na 7.10.2016. No tento dátum sa zdá byť stále viac nereálny, možno by menší odklad nezaškodil ak by to zvýšilo kvalitu filmu. Lebo ak bude štúdio tlačiť na pôvodný dátum a nový režisér a jeho tím bude pracovať pod tlakom môžeme sa dočkať narýchlo zlepeného filmu. Úprimne bola by to škoda premrhať potenciál postavy akou je Remy Etienne LeBeau.

IntrOvert

IntrOvert
*Tvorivý tvor vytvorený s tvorivou potrebou tvoriť tvorivé*

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

2 komentáre

  1. Matej

    Gambita sa ja asi nedočkám. Mna osobne prekvapilo a troška aj zarmútilo, že postavu Gambita nebude hrať pôvodný herec, ktorý ho hral vo filme Wolverine: Origins: Weapon X, ale aj napriek tomu verím, že Channing je dobrá voľba.

    • IntrOvert

      Matej, prikláňam sa k tvojmu názoru, neostáva nám nič iné ako veriť a dúfať že po zažehnaní všetkých komplikácií okolo natáčania sa Channing chopí svojej role tým správnym spôsobom a nesklame.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.