Gambit je zrušený a premiéra New Mutants sa opäť posúva

Obe filmy mali veľmi ťažký vývoj a boli zachytené v nešťastnom období, kedy takmer žiaden titul či séria pod hlavičkou Fox nemá istú budúcnosť. Ako sa veci napokon vyvinuli? Ako už samotný titulok naznačuje, Gambit sa dočkal najhoršieho možného výsledku, lebo nedostal ani možnosť okúsiť štádium produkcie. Koniec koncov, film zažíval ťažkosti na niekoľkých frontoch, a tak o tomto čase nejde o žiadnu špeciálnu či prekvapivú správu. Len sa potvrdilo to, o čom sa hovorilo nejakú tú dobu.

Gambit mal ťažkopádnu pred-produkciu a vymieňal jedného režiséra za druhým. Rupert Wyatt, Doug Liman, Gore Verbinski. Všetky tieto mená zazneli, no nikto sa neudržal a niet sa čomu čudovať. Film za celú tú dobu nikdy nenabral pevnú kontúry a s donedávna prebiehajúcou transakciou akcií medzi spoločnosťami The Walt Disney Company a 21st Century Fox bol patrične zanedbávaný. Dark Phoenix si ešte stihol odbiť jednotlivé štádiá aj s enormnými dotáčkami, ale The New Mutants na tom až tak dobre nie sú.

Dotáčky, ktoré mali slúžiť na to, aby film nabral ešte o to viac ponurý a horrový tón, sa nekonali a sú v nedohľadne s ďalším posunom premiéry na 2.apríla 2020, pričom začína sa polemizovať o tom, že film sa ani nedočká premiéry na striebornom plátne a bude vydaný iba na streamovacej službe Hulu. Nevedno, ako sa s týmto filmom Disney vysporiada, no reč padla aj o možnosti, že dotáčky urobia z filmu The New Mutants Rkový titul, keďže film bol doposiaľ opisovaný atypickým spôsobom, ako keby sa “Stephen King stretol s Johnom Hughesom”, čo je zaujímavý poznatok, lebo môže tu vzniknúť obdoba filmu To so super hrdinskou príchuťou. Len snáď sa režisérovi Joshovi Boonovi konečne podarí preraziť a dostať svoj film do kín.

Film Gambit je mimo hru, ale snímka The New Mutants sa má dostať do našich lokálnych kín 2.apríla 2020.

Zdroj: comingsoon.net

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.