Gambit? Pracuje sa na ňom!

Po ohlásení projektov ako Dark Phoenix či New Mutants začala umierať nádej fanúšikov Gambita na jeho sólové spracovanie na striebornom plátne. Ale nové vyjadrenie z Comic-conu znie optimisticky – Channing Tatum pre stránku ComicBook potvrdil, že na Gambitovi sa stále “aktívne pracuje”.

S filmom sú sprevádzané rôzne prekážky a komplikácie. Herec Channing Tatum ich však považuje za “veľké požehnanie“.

Myslím, že máme super, super šťastie.  Mnoho krokov späť, ktoré nás postretli, vidíme ako obrovské požehnanie. Lebo to píšeme, máme veľa paradigmatických zvratov vo filme. Takže máme šťastie, že stále na tom pracujeme. Ideme správnym smerom.”

Tatum pokračuje vo filme, ale režisér Doug Liman(Agent bez minulosti, Na hrane zajtrajška) film opustil. Liman si s filmom nevedel nájsť “osobné puto”: “Viete, filmové pole je plné superhrdinských filmov, takže pre Gambita je výzva nájsť si na tomto poli unikátne miesto a držať si ho.”  

Film Gambit momentálne nemá ustanovený presný dátum premiéry, avšak skôr ako v druhej polovici roka 2018 ho očakávať nemôžeme.

zdroj: comicbook.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.