Games of the Week: Herné tituly vychádzajúce tento týždeň #1

Koniec mája nám ponúka niekoľko novo vychádzajúcich prevažne akčných hier, ktoré si budeme môcť naplno užiť už tento týždeň. Medzi tromi novými titulmi sa nachádza aj jedna z najočakávanejších hier tohto roku.

Dark Souls Remastered – PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch

Akčná RPG hra Dark Souls je kritikmi ohodnotená ako jedna z najlepších hier vôbec. Tento svetový titul si kladné recenzie zaslúžil hlavne vďaka jeho prepracovaným detailom jednotlivých úrovní, skvelému bojovému systému a celkovému dojmu z hry. Avšak niektoré zmiešané hodnotenia zapríčinila hlavne obtiažnosť levelov. Graficky upravená verzia vychádza podporuje 4K a 60 FPS, takže zážitok jednej z najťažších hier vôbec bude maximálny.

State of Decay 2PC, Xbox One

Ľudstvo je na pokraji vyhynutia, zombie sú všade na okolo a je iba na vás, aby ste sa spojili s poslednými preživšími a vytvorili komunitu, ktorá zachráni to posledné, čo zo sveta zostalo. Aj takto sa dá popísať apokalyptický gameplay hry State of Decay 2, v ktorom budete schopný skúmať okolitý svet až v skupine štyroch hráčov. Multiplayerový zážitok taktiež podporuje 4K, avšak iba na najnovšej verzií konzoly – Xbox One X.

Detroit: Become HumanPS4

Detroit: Become Human je hrou, ktorá zaujala fanúšikov hlavne svojim prepracovaným príbehom, a preto patrí medzi najočakávanejšie hry roku. Príbeh sa odvíja od rozhodnutí hráča a každý krok môže znamenať smrť alebo nečakaný zvrat dejovej línie. Hra sa zaoberá tématikou androidov, otázkami o ľudskej existencii a o spolužití androidov s ľuďmi v spoločnosti. Hra je exkluzívnym titulom na Playstation ako aj tohtoročný God of War.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.