Games of the Week: Herné tituly vychádzajúce tento týždeň #1

Koniec mája nám ponúka niekoľko novo vychádzajúcich prevažne akčných hier, ktoré si budeme môcť naplno užiť už tento týždeň. Medzi tromi novými titulmi sa nachádza aj jedna z najočakávanejších hier tohto roku.

Dark Souls Remastered – PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch

Akčná RPG hra Dark Souls je kritikmi ohodnotená ako jedna z najlepších hier vôbec. Tento svetový titul si kladné recenzie zaslúžil hlavne vďaka jeho prepracovaným detailom jednotlivých úrovní, skvelému bojovému systému a celkovému dojmu z hry. Avšak niektoré zmiešané hodnotenia zapríčinila hlavne obtiažnosť levelov. Graficky upravená verzia vychádza podporuje 4K a 60 FPS, takže zážitok jednej z najťažších hier vôbec bude maximálny.

State of Decay 2PC, Xbox One

Ľudstvo je na pokraji vyhynutia, zombie sú všade na okolo a je iba na vás, aby ste sa spojili s poslednými preživšími a vytvorili komunitu, ktorá zachráni to posledné, čo zo sveta zostalo. Aj takto sa dá popísať apokalyptický gameplay hry State of Decay 2, v ktorom budete schopný skúmať okolitý svet až v skupine štyroch hráčov. Multiplayerový zážitok taktiež podporuje 4K, avšak iba na najnovšej verzií konzoly – Xbox One X.

Detroit: Become HumanPS4

Detroit: Become Human je hrou, ktorá zaujala fanúšikov hlavne svojim prepracovaným príbehom, a preto patrí medzi najočakávanejšie hry roku. Príbeh sa odvíja od rozhodnutí hráča a každý krok môže znamenať smrť alebo nečakaný zvrat dejovej línie. Hra sa zaoberá tématikou androidov, otázkami o ľudskej existencii a o spolužití androidov s ľuďmi v spoločnosti. Hra je exkluzívnym titulom na Playstation ako aj tohtoročný God of War.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Prezident DC Entertainment, Geoff Johns, odstupuje zo svojej pozície

Je to už niekoľko dní, čo sa tak stalo, no našťastie, Geoff Johns dôvod svojho …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.