Games of the Week: Herné tituly vychádzajúce tento týždeň #2

September znamená nielen návrat do škôl, ale tento čas je taktiež začiatkom obdobia, kedy nás zavalí množstvo nových herných titulov, ktoré si nemôžeme v tomto roku nechať újsť. Tento týždeň nám priniesol štyri zaujímave novinky, medzi ktorými je aj jedna herná futbalová legenda.

Yakuza Kiwami 2 PS4

Yakuza Kiwami je herná séria od štúdia Sega, ktorá sa už podľa názvu príbehovo zaoberá témou Yakuzi v Japonsku. Hlavným hrdinom hry je Goro Majima, ktorého úlohou je zastaviť nebezpečenstvo blížiacej sa celosvetovej vojny medzi klanom Tojo a organizáciou Omi Aliance. Yakuza Kiwami 2 je upravenou verziou predošlého titulu Yakuza 2, avšak tieto hry sa takmer vôbec nepodobajú. V hre taktiež nájdeme množstvo minihier ako karaoke alebo poker.

The MessengerPC, Nintendo Switch

Hra The Messenger od spoločnosti Nintendo je klasickou retro 8-bitovou platformou, ktorá využila prvky z hernej série Ninja Gaiden. V hre preberáme postavu ninju a ďalej v príbehu môžme naraziť na nepriateľov inšpirovaných sériou Super Mario. Hra The Messenger je vhodná hlavne pre ľudí, ktorí majú radi jednoduché skákačky doplnené farebnou grafikou. Táto hra je primárne určená na konzolu Nintendo Switch, zahráme si ju aj na svojich počítačoch.

Pro Evolution Soccer 2019PC, PS4, Xbox One

Legendárny futbalový simulátor Pro Evolution Soccer prichádza aj tento rok s novým dielom. Podľa mnohých je tento rok jedným z najlepších, a to hlavne vďaka novému precíznemu ovládaniu lopty, veľkému výberu trikov a prepracovanej grafike. Tentokrát oslovilo štúdio Konami nezabudnuteľného futbalistu Davida Beckhama, ktorý dodal svoje skúsenosti a postaral sa o grafické spracovanie množstva trikov s loptou alebo rôznych zákrokov.

Monster Hunter Generations UltimateNintendo Switch

Ďalšou exkluzívnou hrou na konzolu Nintendo Switch je Monster Hunter Generations Ultimate, ktorá je pokračovaním série určenej na predchádzajúcu konzolu 3DS. V tejto hre máte za úlohu bojovať proti rôznym drakom, mýtickým stvoreniam a proti ďalším monštrám. V boji máte k dispozícií veľký výber zbraní, s ktorými môžte loviť monštrá jednoduchšie a rýchlejšie. Hra je inšpirovaná skutočným loveckým umením, takže dojem z hry bude o čosi reálnejší.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.