Games of the Week: Herné tituly vychádzajúce tento týždeň #3

Dôležitým dátumom dnešného dielu je siedmy september, kedy na konzolu PlayStation prichádza Spider-Man aj so všetkým, čo k tomuto hrdinovi patrí. Neskôr sa o pár dní presunieme do Južnej Ameriky, kde čaká na obávanú a tentokrát temnejšiu Laru Croft niekoľko nebezpečných úloh.

Marvel’s Spider-ManPS4

Dlho očakávaný exkluzívny titul na PlayStation, za ktorým stojí štúdio Insomniac Games s hrami ako Rachet & Clank alebo Sunset Overdrive, je konečne dostupný v obchodoch. Spider-Man sa pri záchrane mesta New York dostane do boja s hlavným nepriateľom, ktorým je Mister Negative, no v hre uvidíme taktiež známe postavy ako Kingpin, Scorpion, Rhino, ElectroVulture alebo Norman Osborne. Hra nám tiež umožní prevziať na krátko rolu Mary Jane.

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive AgePC, PS4

Dragon Quest patrí medzi jedny z najstarších herných sérii vôbec, a preto aj tento rok prichádza s novým dielom. Anime 3D svet vám prináša množstvo možností, ako bojovať s rôznymi typmi nepriateľov a monštier, ktoré stretnete počas cesty za splnením úlohy. Taktiež musíte neustále vylepšovať schopnosti svojho tímu, aby ste porazili temnotu ohrozujúcu vašu krajinu. Dragon Quest XI sa tiež dostane na konzolu Nintendo Switch, avšak nevieme kedy.

Shadow of the Tomb RaiderPC, PS4, Xbox One

Legendárna séria Tomb Raider v hlavnej úlohe s Larou Croft nás tentokrát zavedie do Južnej Ameriky, kde sa budeme musieť vysporiadať s mayskou apokalypsou. Tento diel sa vyznačuje temnejšou atmosférou a zložitejšími hádankami a nástrahami, vďaka ktorým za minútu zomriete niekoľkokrát. Hra tiež prináša zdokonalené ovládanie plávania, stealth akciu, ladnejšie pohyby a zatiaľ najkrajšiu grafiku zo všetkých predošlých dielov.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.