Games of the Week: Herné tituly vychádzajúce tento týždeň #4

V týchto dňoch pripravila spoločnosť Nintendo pre majiteľov prenosnej konzoly Switch niekoľko herných noviniek, ktoré potešia hlavne fanúšikov RPG. Medzi hry, ktoré sa dostali na Switch, patrí aj Undertale, čo takémuto unikátu, ktorý získal takmer sto percentné hodnotenia, iba prospeje.

TransferencePC, PS4, Xbox One

Hororová hrá Transference vás zavedie do vedeckého experimentu, ktorého hlavným členom je vedec a jeho rodina. Avšak najhoršie na tom je, že práve tento vedec dobrovoľne a s radosťou svoju rodinu do tohto desivého experimentu dostal. Tento pokus má za úlohu odhaliť temnú stránku rodiny, čo spôsobí ďalšie problémy a v príbehu sa stretneme aj so záhadnými postavami. A pre desivejší zážitok je hra dostupná aj vo VR.

UndertaleNintendo Switch

Undartale vyšiel v roku 2015 na konzoly a počítače, no medzitým sme sa dočkali nového herného zariadenia Nintendo Switch, a preto sa v týchto dňoch pripravuje vydanie hry Undertale aj na túto konzolu. Táto hra si fanúšikov získala hlavne kvôli retro grafike, temnému príbehu a štýlu boja. Príbeh má taktiež viacero koncov, čo zaručuje, že hru môžte prejsť viackrát a príbeh bude vždy odlišnejší od predchádzajúcich.

Scribblenauts Mega PackPS4, Xbox One, Nintendo Switch

Scribblenauts je herná séria pre milovníkov logických hier, ktorá je založená na jednom pravidle – čo napíšeš, to sa v hre skutočne objaví. Táto funkcia vám umožní prechádzať cez zložitejšie úrovne a postupovať ďalej v príbehu. Najnovšie vydanie obsahuje rozšírenú verziu hry, ktorá obsahuje DC hrdinov ako Batman, Wonder Woman alebo Green Lantern. Mega Pack obsahuje taktiež nové územia, ktoré sa taktiež spájajú so svetom DC.

Xenoblade Chronicles 2: Torna – The Golden Country Nintendo Switch

Nová expanzia hry Xenoblade Chronicles 2 sa odohráva takmer 500 rokov pred hlavným príbehom a prináša so sebou aj niekoľko nových postáv ako Lory a Jin. Bojový systém bol prerobený na vylepšenú verziu a graficky je hra taktiež upravená. Xenoblade Chronicles 2: Torna – The Golden Country je momentálne dostupná v obchodoch.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.