Ghost In The Shell dostáva prvý oficiálny trailer!

Po viacerých teaser traileroch a dlhých týždňoch propagácie, sa k nám dostáva prvý oficiálny trailer na snímok Ghost In The Shell. Doposiaľ sme mali možnosť vidieť iba naozaj krátke ukážky z tohto pripravovaného snímku, ale teraz sa v rámci prezentácie filmu pridáva aj plnohodnotný trailer o stopáži cca 2 minút. Už len prvé zábery traileru prezentujú film ako veľmi sľubné Sci-Fi, ktoré má možnosť dosiahnuť svojho plného potenciálu, i keď predlohe sa iba veľmi ťažko vyrovná. V podstate úvod traileru nás takmer okamžite vrhá do akcie a ukazuje bojové schopnosti protagonistky Motoko Kusanagiovej, ktorej predstaviteľkou je Scarlett Johansson.

Trailer sa taktiež zameriava na hlbšiu psychiku protagonistky, ktorá je v tomto prípade veľmi zaujímavá, keďže sa jedná o plne funkčnú kybernetickú bytosť v radách polície. Okrem obsiahlych bojových scén a dramatických pasáži sa jemne črtá aj hlavný cieľ protagonistky, ktorý zahŕňa zistenie jej minulosti, resp. osobnosti, ktorou bola pred nadobudnutím kybernetického tela a trailer taktiež predstavuje viaceré vedľajšie postavy.

Tvár Scarlett Johanssonovej zabezpečila filmu širšie publikum, ale ľudia stále diskutujú o pochybnom castingu, keďže Johanssonová im nepríde ako dobrá voľba pre túto rolu. Svoj podiel má na tom aj predloha, kde protagonistka dozaista nie je západného pôvodu, čo je jeden z dôvodov, prečo Scarlett Johanssonová páli v oku nejedného fanúšika tejto série. No po prvých záberoch, kde máme možnosť vidieť Johanssonovú v súvislých už či bojových alebo dramatických sekvenciách, tak táto voľba sa nejaví ako priveľmi zlé rozhodnutie.

A snímok Ghost In The Shell dostáva aj svoj ďalší plagát:

ghost-in-the-shell-211010

Aký je Váš názor na Scarlett Johansson v roli vyšetrovateľky Motoko Kusanagiovej? Hodí sa tam alebo by ste si vedeli predstaviť inú herečku v tejto roli?

Film Ghost In The Shell zavíta do lokálnych kín 30.3.2017.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

2 komentáre

  1. Avatar

    Oveľa viac by sa mi tam hodila Olivia Wilde. Má trochu ázijské črty a o to tam šlo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.